Bardzo mi miło.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Bardzo mi miło.

Postprzez Oliwia1234 Śr, 22.02.2012 21:28

Droga Pani Krystyno...
Na samym początku mojej wypowiedzi chciałabym się serdecznie przywitać. Mam na imię Oliwia i jestem dość młodą osobą. Dopiero dzisiaj dołączyłam na Pani stronę i bardzo się cieszę, że będę miała okazję, aby z Panią korespondować. Taką mam nadzieję, bo niesamowitą radość sprawi mi odpowiedź od Pani. Mimo, iż mam 15 lat to nie interesują mnie dzisiejsze "gwiazdy", które bynajmniej nie zasłużyły na to miano. Zamiast pędzić za dzisiejszą modą, Facebookiem etc, wolę posłuchać starych przebojów i pooglądać czarno-białe filmy. Nie mam pojęcia skąd wzięło się we mnie takie zaminowanie do rzeczy (tak się wyrażę bo lepiej nie potrafię) nie moich czasów. :) Wczoraj oglądałam po raz trzeci "Pestkę", która,jak zwykle wzruszyła mnie do łez. Właściwie to nie wiem kiedy stałam się Pani fanką,a Pani po części moim autorytetem, gdyż moim marzeniem jest w przyszłości stać się aktorką, choć w połowie tak wspaniałą, jak Pani. Wszyscy mawiają... te dziecięce marzenia... A niech sobie mówią! Wzięłam to sobie za punkt honoru, a jaka zodiakalna lwica łatwo z obranego celu nie zrezygnuje.;) O ile mnie pamięć nie myli pierwszy raz oglądałam Panią około rok temu, jako "Balladynę", kiedy to nauczycielka na j.polskim włączyła nam film oparty na lekturze...później zadanie... napisać z Panią wywiad na temat tej roli i tak się zaczęło... :) Niesamowicie spodobał mi się Pani głos, taki zimny i stanowczy. Czasami było tak,wstyd się przyznać ,że rozpoznawałam Panią właśnie po tym głosie, a dopiero później po twarzy. Kilka dni później przeczytałam Pani biografię i od tego czasu śledzę każdy film z Pani udziałem. Na razie to by było na tyle z mojej strony. Będę niezwykle zaszczycona, jeśli odpiszę Pani na moją wiadomość. Chciałam jeszcze podkreślić,że bardzo szanuję Panią, nie tylko jako aktorkę, ale przede wszystkim jako człowieka. Zapewne strona liczy przede wszystkim dorosłe, dojrzałe osoby, z którymi ma Pani o czym podyskutować, a ja pewnie będę nieliczną tutaj małolatą (niestety), lecz bardzo mi miło że mam szansę zamienić z Panią kilka zdań. Serdecznie pozdrawiam.
Oliwia1234
 
Posty: 20
Dołączył(a): Śr, 22.02.2012 20:27

Re: Bardzo mi miło.

Postprzez Krystyna Janda Cz, 23.02.2012 23:38

Dziękuje za miły i ładnie napisany list. bardzo mi miło że jestem "aktualna" w Pani pokoleniu. Pozdrawiam serdecznie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja