Wassy żal...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wassy żal...

Postprzez Magnolia Pn, 20.02.2012 22:43

DROGA Pani Krystyno,

W ostatnich dniach obejrzałam "Żelazną Damę"... (co za wspaniała rola Meryl Streep..),
"Sponsoring" (bardzo dobry film, i muzyka... podobała mi się pani Joanna Kulig... i oczywiście szkoda że Pani tak mało... ;) )
I siedząc na widowni Och-teatru, w niedzielę wieczór, jeszcze przed spektaklem pomyślałam, że to właśnie Ona (Joanna Kulig) gra Natalię.., niestety nie tego pożegnalnego wieczoru... bo jest świetna w swojej roli..
"Wassa".... bardzo mi żal, że to już koniec.., że "Wassa" schodzi z afisza, tak dobry spektakl....

W pamięci mam premierę:
Obrazek

"Wassa" to jeden z tych mocnych spektakli, podczas którego serce zamiera, a tego dnia zamarło serce.. Wassy po raz ostatni..
Będę pamiętać "Wassę", jak inne wyjątkowo wartościowe i ważne spektakle, których już nie ma.. :(
Jednocześnie dziękuję za wszystkie moje spotkania z "Wassą".. A było ich kilka..

Obrazek

Ps. Marzeniem mym.. to jest to kiedy zjawia się ktoś... najlepiej Piosenki w repertuarze.. ;)
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: Wassy żal...

Postprzez Krystyna Janda Wt, 21.02.2012 07:38

Tak Piosenki zaśpiewam, a Wassa jeszcze jedna pozegnalna w kwietniu chyba. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron