Ja także o Panu Jerzym

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Ja także o Panu Jerzym

Postprzez kundzia85 Pn, 30.01.2012 17:43

Pani Krystyno, chciałam jeszcze tylko dwa słowa o Panu Jerzym Stuhrze. Wczoraj, jakoś przed południem widziałam wywiad dla Dzień Dobry TVN bodajże ( nie wiedziałam, że potem był jeszcze jakiś bo też chętnie bym zobaczyła). Takie poruszające,piękne a zarazem zwyczajne słowa...Jak ja to wszystko dobrze znam, choć nie choruję dokładnie na tą sama przypadlość, jest to równie trudne i nieobliczalne, pisałam o tym zresztą już wiele razy więc nie przedłużając już, przekażę tylko za Pani pośrednictwem raz jeszcze najszczersze i najserdeczniejsze życzenia dla Pana Jerzego,stawiania kolejnych małych kroków, siły i wytrwałości i niech wraca do nas widzów, do filmu czy na scenę.I dziękuję za te krzepiące słowa "z telewizora".To pomaga, naprawdę. Bardzo, bardzo pozdrawiam.
Panią oczywiście także :)
Ewa Sobkowicz

PS. A z kabaretu chyba tym razem zrezygnuję (18.02) obawiam się, że mogę nie zdążyć a nie znoszę takiego wyścigu do szatni po spektaklu (mam na myśli ten wcześniejszy w Polonii). Tak myślę, że to brak szacunku dla aktorów występujących na scenie. Niemniej jednak bardzo Pani dziękuję za wszystkie informacje.
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: Ja także o Panu Jerzym

Postprzez Krystyna Janda So, 04.02.2012 10:32

Dziękuję. Przekażę panu Jerzemu. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja