............. /Margines.........

Re: ............. /Margines.........

Postprzez kasja N, 22.01.2012 03:56

pozdrawiam ogladajacych :-)

Placuniu, bardzo zainteresowalas mnie ta ksiazka...
Avatar użytkownika
kasja
 
Posty: 723
Dołączył(a): Cz, 31.01.2008 15:26
Lokalizacja: w drodze

Re: ............. /Margines.........

Postprzez placunio N, 22.01.2012 04:27

olalalalalalala... Kasja widziałaś ten sprint Agnieszki? - kto by pomyślał, że w III rundzie weilkiego szlema,
wystarczą 52 minuty na awans /tyle to trwają gemy!/ i w jakim pięknym stylu...
- Agnieszka w ćwierćfinale! -
- zauważyłas, że odkąd Agnieszka zamieniła strój sportowy na sukienkę, odmieniła swoją grę?:),
/a tak poważnie, od paru miesięcy gra zdecydowanie lepiej, jest coraz bliżej wygrania czegoś Wielkiego /


na oficjalnej stronie AO - fajne zdjęcia z każdego dnia,
jedno z sesji wieczornych - fruwająca Carolina
Obrazek


ps
do ksiązki wrócę za dnia,teraz popatrzę na Rafę w zielonej koszulce,
a za parę godzin chyba wyjdę z domu, bo jak mam patrzeć na mecz Federer - Tomic?
... obaj nie mogą przecież wygrać:):)
Avatar użytkownika
placunio
 
Posty: 2778
Dołączył(a): Wt, 31.10.2006 11:42
Lokalizacja: ...z Alei Marzeń...

Re: ............. /Margines.........

Postprzez kasja Pn, 23.01.2012 12:28

tak, niektore zdjecia sa swietne!

ja mysle, Placuniu (pewnie odsypiasz :) ), ze ostatnie zmiany wyszly Adze na dobre, sukienki na pewno! podpisala kontrakt z agencja, co odbilo sie i na ubraniach i na nowym podejsciu AR do swojej, badz co badz, pracy. Aga zaczela sie udzielac na FB, jest pozytywnie nastawiona do gry, wspolpracuje z nowym trenerem (choc nie mam pewnosci czy to jest trener, bo przeciez wciaz trenuje w Krakowie z tata). w kazdym razie ma szanse na ten polfinal, choc Wiktoria wydaje sie nie do zatrzymania.

dzis w nocy odpadla Serena, wczoraj Na Li, czego zaluje. klopot w tym, ze bardzo lubie i Kim i Na Li. szkoda, Chinka nie jest najmlodsza, niedlugo konczy kariere a w zeszlym roku byla finalistka dlatego rozumiem jej zal i lzy na konferencji prasowej.

a tak w ogole to sporo w tym roku roznych dziwnych, czasem chamskich zachowan: rozwalone rakiety, obrazanie sie (Berdych), wscieklosc kierowana w strone sedziow i s.liniowych, itd, jednym slowem straszne emocje. wszystko rozumiem, stawka wysoka, ale agresji w stosunku do innych - nie. uwazam, ze takie zachowanie to brak klasy! za to publicznosc AO dosc dobrze to wychwytuje i reaguje buczeniem.

no, tyle, czekam Placuniu na komentarz w sprawie panow, bo ja zyje glownie damskim tenisem (choc Rafa nie pogardze :oops: ).
Avatar użytkownika
kasja
 
Posty: 723
Dołączył(a): Cz, 31.01.2008 15:26
Lokalizacja: w drodze

Re: ............. /Margines.........

Postprzez placunio Wt, 24.01.2012 02:15

dzyń, dzyń - Kasja pobudka! :)Agnieszka za chwilę,
a potem też piękne mecze panie Wożniacka - Kim i panowie Federer - del Potro,
bez kawy się nie da

wrócę na chwilę do meczu Na Li - Kim, oglądałam go całego, i nadal nie rozumiem jak to się stało,
Na Li grała bardzo dobrze, w pierwszym secie Kim przy wyskoku, opadając podwinęła jej się noga, kostka ucierpiała, od razu jej opatrzono, usztywniono, i grała dalej, znaczy bez tej jednej nogi ... Na Li wygrała tego seta, w drugim też panowała, Kim pokazywała przede wszystkim ducha sportowego i doprowadziła do tie-breaku,
Na Li bez problemu już miała 6:2 czyli mecz w kieszeni:), zmiana stron, i dziura w głowie... znaczy w myślach już wyszła z kortu i nie zauważyła:), że punkty wygrywa Kim, jeden, dwa, trzy i remis... a za chwilę - to nie koniec meczu, a w setach jest 1:1, i ten szok Na Li trwał dalej... na dzień dobry 0:3 w gemach, jej mąż, trener aż wyskakiwał z ławki wykrzykując, aby wzięła przerwe, aby czymś wybić Kim... ale Na Li nic nie widziała, nie słyszała... była nieobecna wzrokiem, duchem i ciałem i Kim wygrała całość! nad wyraz zasłużenie, oby tylko noga pozwoliła jej grać dalej
/a ten tie-break na pewno bedzie pokazywany młodym ku przestrodze, jak można nie wygrać, mając wygraną?

zaczyna się! powodzenia tej w czerwonej sukience!
piąte podejście Agnieszki, aby po raz pierwszy wejść do półfinału
Avatar użytkownika
placunio
 
Posty: 2778
Dołączył(a): Wt, 31.10.2006 11:42
Lokalizacja: ...z Alei Marzeń...

Re: ............. /Margines.........

Postprzez kasja Wt, 24.01.2012 02:48

Placuniu, dokladnie-pobudka! zdrzemnelam sie na "chwile", ale juz jestem!
mecz poki co b. wyrownany, przelamuja swoje podania, och, zeby Aga w koncu zaliczyla ten polfinal :D
no, milego ogladania!

ps. dzieki za wpis nt meczu Kim i Na Li, bo ja go nie ogladalam, ciekawe, co piszesz
Avatar użytkownika
kasja
 
Posty: 723
Dołączył(a): Cz, 31.01.2008 15:26
Lokalizacja: w drodze

Re: ............. /Margines.........

Postprzez placunio Wt, 24.01.2012 05:51

oj, Kasja, widziałaś sama, że niestety nadal brakuje naszej Agnieszce - najbardziej sił, a potem i wiary, że wygra z każdym, czy da się to zmienić? ale co tam, być piątą czy szóstą wśród najlepszych, też pięknie

całe szczęście, że po tym meczu teraz grają DWIE gwiazdy, a w zasadzie jedna - KIM,
zupełnie inne spotkanie, tenisowa uczta!
Kim pokazuje zagrania mistrzowskie, a młodsza Karolina stawia dzielnie opór i wielokrotnie wygrywa wymiany,
Kim atakuje
/aaaa, już wiem, skąd te szpagaty, mama jej była gimnastyczką/
Obrazek
Caroline się broni
Obrazek
/zdjęcia ze strony AO/

Kasja, jak rano tu zajrzysz, wynik będziesz znała, jak Karolina przegra, przestanie być nr 1...
a i życzę sobie, aby Kim wygrała cały AO /ma to być jej ostatni tu występ, no i za to, że wygrała z Na Li, która na pewno do dzisiaj nie wie co się wtedy stało/

spadam zebrać siły, na następną ucztę, /muszę przygotować czapkę i kubek :shock:/,
mój Federer bedzie odpierał atomowe ataki del Potro
/Mats Wilander przepowiada, że Potro to będzie nr 1 niebawem, a niech będzie, tylko nie dzisiaj:):),
dobrze, że powrócił Mats ze szpitala, brakowało mi jego opowieści/
..... i uważaj na upał:), tu w cieniu już 34 stopnie!
Avatar użytkownika
placunio
 
Posty: 2778
Dołączył(a): Wt, 31.10.2006 11:42
Lokalizacja: ...z Alei Marzeń...

Re: ............. /Margines.........

Postprzez kasja Wt, 24.01.2012 11:24

Dzien dobry! Krotka byla noc :lol: ale nie skrocilam jej do konca i od razu po 2. meczu pan poszlam spac. Tak jak chcialas, Placuniu, Kim wygrala. I ja sie ciesze. Myslalam, ze pojdzie jej latwiej, bo uwazam, ze Karolina jest znacznie slabsza zawodniczka, mniej wszechstronna. Po pojedynku Agi z Wika, gdzie czulo sie straszne emocje, drugi mecz poczatkowo wygladal jakos "plasko". Kim sie starala, ale Wozniacka byla jednak tak przewidywalna... Ale Karolina zaskoczyla nas troche (na plus oczywiscie) w 2. secie i dzieki temy bylo calkiem dobre widowisko. A Kim ma jedyny w swoim rodzaju sposob odbierania niektorych pilek, wlasnie te szpagaty!
Wracajac do Agi-zgadzam sie, ze bycie 6. najlepsza zawodniczka swiata to wielkie osiagniecie, zwlaszcza, ze w naszym kraju nie ma specjalnie zadnego wsparcia z zewnatrz dla tenisa (czytalam kiedys jakie pieniadze pompuje sie w W. Brytanii i mimo tego wsrod pan-posucha). Bede czekac na nast. szlema w wykonaniu AR.
"Twoj" Federer w polfinale, "moj" Nadal jakos tak troszke meczy sie z Czechem :( No, co, mysle, ze wielu fanow zyczyloby sobie polfinalu Federer-Nadal i tego sie trzymam!!!
pozdr
Avatar użytkownika
kasja
 
Posty: 723
Dołączył(a): Cz, 31.01.2008 15:26
Lokalizacja: w drodze

Re: ............. /Margines.........

Postprzez placunio Cz, 26.01.2012 05:03

Kasja - dzyń dzyń, musisz mi pomóc:), bo mogę sama nie dać rady, Azarenka wyszła, a raczej wyskoczyła na kort, tak zmotywowana, że nikt jej nie mógł zatrzymać, nawet Kim:), i w dodatku serwowała jak natchniona, i nawet gra Kim w lewo w prawo nie pomogło, bo Wiktoria była i tam i tam ... /oj, że nasza Agnieszka nie wykorzystała jee słabszej wtedy gry, dzisiaj by nie miała żadnej szansy / - no wstawaj Kajsa, bo Wiktoria ma już secik w kieszeni! pomocy!
/widzisz tę zaciśniętą pięść? praktycznie jej nie rozprostowywała/
Obrazek
/zdjecie ze strony AO/


a przy okazji,
z okazji Australian Say mnóstwo serdecznych życzeń dla MarysiB i Jej Bliskich
Obrazek
/...a nad głowami grających pokazy na niebie - może natchną Kim?, oby,
MarysiuuuuuuuuuuuB - AO bez Twoich słów??? :shock: , jeszcze dojdę do wniosku, że on się nie odbywa? , a oni graja w tylko mojej wyobrażni//
Avatar użytkownika
placunio
 
Posty: 2778
Dołączył(a): Wt, 31.10.2006 11:42
Lokalizacja: ...z Alei Marzeń...

Re: ............. /Margines.........

Postprzez placunio Cz, 26.01.2012 05:29

wyszłam zrobić herbatę, a tu Kim bym bum i ma secik w kieszeni! lekko łatwo i przyjemnie,
chyba Woktoria odpuściła, zbierając siły na trzeci, a tak poważnie, jakoś Kim tak mało obena duchem w tym meczu, jakby była obok, oooo już straciła swojego gema, znaczy Wiktoria wraca do zaciśniętej, zwycięskiej pięści:) - najpiekniejsza teraz wymiana 21 uderzeń, Kim porządziła, szpagaty, kąty, i przy siateczce skrót,
o, nie, nie... podwójny błąd serwisowy, i Azarenka 3:1 /widać, żę "naszej" brakuje sił, nieczysto uderza, auty/
Avatar użytkownika
placunio
 
Posty: 2778
Dołączył(a): Wt, 31.10.2006 11:42
Lokalizacja: ...z Alei Marzeń...

Re: ............. /Margines.........

Postprzez kasja Cz, 26.01.2012 05:44

Kim musi wygrac, musi, musi... ona potrafi robic cuda na korcie :)
publika pomaga, nie tylko my, Placuniu...
Avatar użytkownika
kasja
 
Posty: 723
Dołączył(a): Cz, 31.01.2008 15:26
Lokalizacja: w drodze

Re: ............. /Margines.........

Postprzez kasja Cz, 26.01.2012 05:57

ze jestem zawiedziona to malo powiedziane :-(
ale mecz byl super, tylko zle sie skonczyl
Avatar użytkownika
kasja
 
Posty: 723
Dołączył(a): Cz, 31.01.2008 15:26
Lokalizacja: w drodze

Re: ............. /Margines.........

Postprzez placunio Cz, 26.01.2012 05:57

no teraz Kasja mi podpadłaśL( nie mogłaś wcześniej>>>> obie byśmy dały radę, a tak.... WIKTORIA WiKTORII!
płyną łzy szczęścia- pierwszy finał w życiu!
Avatar użytkownika
placunio
 
Posty: 2778
Dołączył(a): Wt, 31.10.2006 11:42
Lokalizacja: ...z Alei Marzeń...

Re: ............. /Margines.........

Postprzez placunio Cz, 26.01.2012 06:00

ale psychicznie ona jest zmotywowana na tak, chyba najbardziej ze wszystkich, numer1 niebawem:)

Kasja, wielkie dzięki, że się odzywasz, wiem wtedy że nie mam zwidów:), bo jak i Ty to samo widzisz, czyli nie śnię
Avatar użytkownika
placunio
 
Posty: 2778
Dołączył(a): Wt, 31.10.2006 11:42
Lokalizacja: ...z Alei Marzeń...

Re: ............. /Margines.........

Postprzez kasja Cz, 26.01.2012 06:01

nie ujawnialam sie, zeby nie zapeszyc, ale robilam, co sie dalo, by nie bylo Victorii :-(
Avatar użytkownika
kasja
 
Posty: 723
Dołączył(a): Cz, 31.01.2008 15:26
Lokalizacja: w drodze

Re: ............. /Margines.........

Postprzez placunio Cz, 26.01.2012 06:09

a teraz Petra czy Maria?
- niech wygra Petra, bo tych wrzasków Szarapowej nie da się wutrzymywać

a potem NAJ... Federer Nadal - na deser, nie wiem, jak wytrzymam:):):)
/ale gdy parę dni temu w wywiadzie Rafa na pytanie - gdyby kończył swoją karierę i miałby rozegrać pożegnalny mecz, z kim i gdzie by chciał?... długo nie myslał, błyskwicznie odpowiedział...
Wimbledon i z Federerem, no szacun, za szacun:), - czyli lubię obu/
Avatar użytkownika
placunio
 
Posty: 2778
Dołączył(a): Wt, 31.10.2006 11:42
Lokalizacja: ...z Alei Marzeń...

Re: ............. /Margines.........

Postprzez placunio Cz, 26.01.2012 11:45

no to mamy w finale dwie "cichutkie" panie - Wiktorię i Marię, której nie sprostała Petra,
/Czeszka chyba nie "udżwignęła" myśli, że tuż tuż bedzie nr1/

Kasja, nie wiem czy oglądasz -
w finale tych panów jest na razie ... na dobre /raz jednemu raz drugiemu/ i na zle /raz jednemu raz drugiemu/,
zaczęło się kosmicznie dla "mojego" Feda 3:0, a zagrania, że hej, ale Rafa tu coś odbił, tam przerzucił i powolutku, ale szybko:) doskakiwał do piłek i się wyrównało, a potem znowu na dobre i złe, obaj!
na szczęście /dla mojego telewizora/ o tę jedną piłeczkę w tie breaku był lepszy Roger!
/lekki niepokój, że mój leci do siatki, gra skrót i psuje, toż w tym jest mistrzem :shock:/
Obrazek
ale w drugim lepszy i to zdecydowanie był Rafa, 1;1 w setach,
teraz trzeci i przerwa, bo na niebie piękny pokaz sztucznych ogni, Australian Day, ... komu ta przerwa pomoże?
Avatar użytkownika
placunio
 
Posty: 2778
Dołączył(a): Wt, 31.10.2006 11:42
Lokalizacja: ...z Alei Marzeń...

Re: ............. /Margines.........

Postprzez kasja Cz, 26.01.2012 12:38

dzien dobry, wpadam na sekunde, nie bardzo moge ogladac calosc, niestety
ale obaj sa swietni i wolalabym zeby obaj wygrali, tak w przypadku pan wolalabym zeby obie NIE wygraly (liczylam na Petre, ale fakt, byla jakby przytloczona)
milego ogladania, Placuniu, bo emocji raczej nie zabraknie, pojedynki tych dwoch juz sa kultowe
Avatar użytkownika
kasja
 
Posty: 723
Dołączył(a): Cz, 31.01.2008 15:26
Lokalizacja: w drodze

Re: ............. /Margines.........

Postprzez Rfechner N, 29.01.2012 17:51

Avatar użytkownika
Rfechner
 
Posty: 5496
Dołączył(a): Pn, 07.03.2005 21:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: ............. /Margines.........

Postprzez teremi Wt, 31.01.2012 07:47

witam Zielonych miłośników tenisa - czekając na skoki oglądałam 5 seta panów no i szok - jaka oni mają kondycję, tyle godzin biegać po korcie. Nawet dla tej wygranej to bym nie ryzykowała (chyba :lol: ).
też chyba teraz rozumiem to zafascynowanie tenisem
pozdrawiam w bieli i to mroźnej jak nie powiem co
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: ............. /Margines.........

Postprzez ulka Wt, 31.01.2012 14:50

Witam Zielonych :) nie było mnie tu rok . Często o Was myślałam . Pozdrawiam z mroźnego Krakowa Obrazek
w marzeniach zaczynają się nasze możliwośći
urszula
ulka
 
Posty: 194
Dołączył(a): Cz, 23.07.2009 18:55

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne



cron