Moja Droga B

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Moja Droga B

Postprzez agnieszka.branicka So, 07.01.2012 00:21

Dobry wieczór, a właściwie to może już dzień dobry Pani Krystyno
Bardzo się cieszę na nową premierę w Polonii- Moja Droga B. Ogromnie mnie ciekawi w jaki sposób Pani książka została przedstawiona i jaki będzie jej odbiór. Osobiście czytam ją od czasu do czasu na poprawę humoru i muszę przyznać, że efekty są zdumiewające :D Mam nadzieję, że w wypadku spektaklu będzie podobnie. Już nie mogę się doczekać, a niestety wybieram się na tą sztukę dopiero w lutym, ponieważ ostatnie dwa tygodnie styznia spędzam na nartach, a dokładniej na desce, ale narty lepiej brzmią :D ... No właśnie- a propos nart to mam nadzieję, że w tym roku uda się Pani wyrwać na chociażby kilka dni by pojechać do swych ukochanych Włoch...
Pozdrawiam i życzę spokojnej nocy
PS. Czy w najbliższym czasie w Pani teatrach będzie można zobaczyć PIOSENKI Z TEATRU ? Tak dawno ich nie było...
ja nie wiem czy ja robię z igły widły, czy widły biorę za igłę...
Avatar użytkownika
agnieszka.branicka
 
Posty: 82
Dołączył(a): Wt, 28.06.2011 21:53
Lokalizacja: Ochota

Re: Moja Droga B

Postprzez Krystyna Janda So, 07.01.2012 09:36

Ja też jestem ciekawa, jak zostanie przyjęta przez publiczność " Moja droga B," życzę dobrej "deski", "Piosenek z teatru" na razie nie planujemy. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja