Młoda fanka

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Młoda fanka

Postprzez WerCia Cz, 05.01.2012 20:20

Witam,
Nazywam się Weronika i mam 14 lat. Co 3 miesiące w mojej szkole, każdy z uczniów może zrobić ligę. Jest to praca, która może podwyższyć ocenę końcową z danego przedmiotu. W tym trymestrze z języka polskiego zadaniem jest przygotowanie prezentacji multimedialnej, prezentującej dorobek wybranego polskiego
artysty - nie literata (czyli np. malarza, rzeźbiarza, rysownika, fotografa, aktora,
reżysera teatralnego, twórcę filmowego) tworzącego we współczesności (czyli w II poł. XX w. i na początku XXI w.). Kiedy tylko przeczytałam polecenie, od razu nasunęło mi się na myśl Pani nazwisko. Utalentowana aktorka, piosenkarka oraz reżyser. Do zrobienia pracy, zainspirowały mnie spektakle ,,Pan Jowialski"(na którym byłam około miesiąc temu), oraz ,,Wassa Żeleznowa" (około roku temu). Muszę przyznać, że sztuka Aleksandra Fredry bardzo mile mnie zaskoczyła. Chyba nigdy nie zapomnę momentu, kiedy aktorzy nie mogli wymówić słowa z powodu śmiechu. :) Myślę, że każdy kto obejrzy ten prześmieszny spektakl od razu pokocha teatr.
Po feriach odbędzie się prezentacja prac na forum innych uczniów, dlatego mam nadzieję, że Pani osoba zainteresuje innych tak jak mnie.
Podsumowując chciałam również oznajmić, iż cała moja rodzina (w szczególności mama, która jest Pani wielką fanką i oglądała chyba każdą nowo wychodzącą sztukę w teatrze Polonia) przepada za Pani wyśmienitym aktorstwem.

Pozdrawiam serdecznie,
Weronika Kaczmarska - uczennica gimnazjum
Weronika Kaczmarska
WerCia
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 05.01.2012 19:16

Re: Młoda fanka

Postprzez Krystyna Janda Pt, 06.01.2012 05:34

Bardzo mi miło pani weroniko. Życzę powodzenia z prezentacja i proszę serdecznie pozdrowić Mamę.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja