Projekt: 10 rzeczy...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Projekt: 10 rzeczy...

Postprzez Ania Kamińska Śr, 04.01.2012 12:03

Witam Panią serdecznie:)

Przygotowuję pewien projekt "rozkwitalniowy": http://www.rozkwitalnia.pl, czyli stronę internetową poświęconą rozwojowi osobistemu i sklepik, w którym będę sprzedawać przeróżne fajności, a zaczynam od słuchanek: audio relaksacji dla kobiet w ciąży i wizualizacji szczęśliwego rozwiązania. Temat "mamowania" mnie fascynuje - jestem mamą trzyletniej Basi. Teksty do słuchanek napisałam sama, przeczytała je w studiu nagrań pani Lilianna Piotrowska (instruktorka jogi), a całość opatrzona jest śliczną muzyką autorską. Startujemy za ok. tydzień.

W ramach rozkwitalni przygotowuję też prezent dla Czytelniczek: e-book pod tytułem: "10 rzeczy, których (być może) o sobie nie wiesz":)
Do projektu chciałabym zaprosić 10 Wyjątkowych Osób. Pomysł jest taki, by każda z Nich napisała jeden tekst skierowany bezpośrednio do czytelniczek (o objętości od jednego słowa do jednej strony A4), opisujący jedną wybraną przez siebie rzecz: może to być inspirująca myśl, mini-felieton, a nawet jedno zdanie - coś, co ociepli i poruszy serce, doda skrzydeł, przypomni Czytelniczkom o tym, że są cudowne, lub że po prostu... są!:)
Całość będzie zredagowana w pięknego ebooka (pdf), który będzie prezentem - tzn. będzie go można pobrać za darmo, przeczytać, wysłać komuś bliskiemu...
Ebook będzie skonstruowany w ten sposób, że obok tekstów będzie opis Autorki/Autora (choć oczywiście niektórych nie trzeba nawet przedstawiać!:)), fotografia i link do strony internetowej (ewentualnie).

Bardzo bym się cieszyła, gdyby zgodziła się Pani napisać kilka słów.
Jeśli pomysł się Pani podoba i znajdzie Pani czas, to byłoby świetnie, gdyby udało się Pani przesłać do mnie tekst do niedzieli (8 stycznia) - miałabym wtedy czas na spięcie całości przed startem rozkwitalni (planowanym na 13 stycznia).
Wiem, że na pewno jest Pani bardzo zajęta..., ale tekst naprawdę może być króciutki. Może być nawet jedno zdanie: inspirujące i z serca...
Jeśli się Pani zgodzi, to bardzo proszę o wiadomość na mój adres mailowy: ann@touchofart.eu lub tu, na Pani forum.

Z serdecznymi pozdrowieniami i nadzieją:)
Ania Kamińska
Ania Kamińska
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 04.01.2012 11:32

Re: Projekt: 10 rzeczy...

Postprzez Krystyna Janda Cz, 05.01.2012 09:12

Bardzo miło, popieram, życzę sukcesu , pozdrawiam czytelniczki, ale jeszcze to dodatkowe zajęcie dla mnie to nadmiar szczęścia....Prosze mi wybaczyć.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja