dzięki Pani kolorowy jest świat!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

dzięki Pani kolorowy jest świat!

Postprzez Betlejewska Śr, 04.01.2012 18:21

Pani Krystyno! doprawdy z Pani wpisami i zapisami nie można się nudzić!!!! Wieczorami z niekłamaną przyjemnością (zamiast " W poszukiwaniu straconego czasu" )czytam Pani kolejną książkę (ze względu na lekkość pióra i dziesiątki dygresji w jednym wątku) a w dzień zapiski na tej stronie. Aż szkoda, że nowe pojawiają się co kilka dni...
A te zakupione bilety przez Panią i członków Fundacji proponuję sprzedać na aukcji z dopiskiem bilet Krystyny Jandy ... no przede wszystkim po to, żeby nie grać do pustej sali. Ale to chyba Pani teatrom nie grozi. Chociaż Pani refleksja z 2001 roku na temat pełnych wiedeńskich teatrów (w kontraście do naszych) nadal jest aktualna po 11 latach. Nawet w (dużo mniejszym od Wiednia) Salzburgu bilety na koncerty i do teatrów wykupione są na kilka miesięcy wstecz. No cóż... dla Austriaków kultura jest jak tlen... nie mogą bez niej żyć. My (w dużej części społeczeństwa) niestety nadal nie rozumiemy różnicy między "być" a "mieć". Co nie zwalnia nas z obowiązku by wpływać na przekonanie co jest ważniejsze.
Pani Krystyno! Należy Pani do tej nielicznej grupy ludzi, którzy zmieniają w innych proporcje widzenia świata. Robi to Pani wszystkimi możliwymi metodami: aktorstwem, reżyserią, wywiadami, koncertami... pisaniem. Mój Boże! Jaka to odpowiedzialność!
dziękuję, że Pani JEST, bardzo kolorowy dzięki Pani jest świat...
serdecznie Panią pozdrawiam
Emilia
Betlejewska
 
Posty: 12
Dołączył(a): Śr, 23.11.2011 13:03

Re: dzięki Pani kolorowy jest świat!

Postprzez Krystyna Janda Pn, 09.01.2012 09:14

Pani Emilio, uśmiecham się do Pani. Serdeczności. My już nie sprzedajemy bardzo "do przodu", chcemy zminimalizować ryzyko, sprzedajemy tylko na miesiąc naprzód, poza tym mamy wielu aktorów z innych teatrów, ustalenie pewnych dat spektakli jest piekłem, bo nasze teatry ostatnie w kolejce, za tymi w których aktorzy maja etaty, za zobowiązaniami filmowymi, serialowymi, feriami dla dzieci, wakacjami...koszmar.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja