Nowy spektakl

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Nowy spektakl

Postprzez kundzia85 Śr, 04.01.2012 11:30

Dzień dobry Pani Krystyno!

Ja tylko na sekundkę, strasznie się cieszę że powstaje nowy wesoły spektakl i z taką fantastyczną obsadą :).Już teraz rozumiem dlaczego ''Bóg" znika z afisza,bardzo mi się podobał chórek Montowni czekam na Ich nowe role.No i Pani Marysia oczywiście, super będzie zobaczyć Ją w nowej roli. Ku mojej (i zapewne nie tylko mojej) uciesze to kolejna nowa rola w tak krótkim czasie i jak sądzę bardzo różni się od tej w "Kontrakcie".Fajnie. No a z Takim Reżyserem :) na pewno wszystko pójdzie świetnie. Przepraszam zawsze mam kłopot z żenską formą reżysera, żeby nie brzmiało jak pomieszczenie :) . Powodzenia Wszystkim Państwu życzę i czekam z niecierpliwością. Jak fantastycznie musi być na takich próbach, chociaż to oczywiście praca to atmosfera zapewne znakomita i wesoła, jak Pani pisze.
Serdecznie pozdrawiam
Ewa Sobkowicz

PS.Bilety na nową lutową premierę zarezerwowane, choć to niespełna tydzień po tej oficjalnej.Wspaniały duet aktorski, jak dobrze,że "ściągneła" Ich Pani z tego Gdańka :) .
PS2. "Od czasu do czasu" świetne, pierwszy raz widziałam. Pan Jan Machulski to dla mnie człowiek legenda. A widziała Pani film "Ile waży koń trojański"? Też Pana Juliusza Machulskiego i też o przenoszeniu się w czasie, tym razem w czasy PRLu. I podobnie jak ów teatr tv bardzo pogodny i optymistyczny.
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: Nowy spektakl

Postprzez Krystyna Janda Cz, 05.01.2012 09:18

To wspomnienie, ten teatr telewizji, miłe, to mój mąż robił zdjęcia. Nowe premiery , nowe próby zawsze mnie wprawiają w dobry nastrój. Będzie dobrze. W każdym razie wesoło. " Bóg", zresztą także i "Wassa " i "Rocky" nie mają wystarczającej liczby kupionych biletów, aby się samofinansowały. Wszystkie tytuły u nas schodzą tylko z tego jednego powodu. Nic na to nie poradzę , to Państwo dyktujecie życie lub śmierć spektaklu. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja