Szczęśliwego, szczęśliwego, szczęśliwego Nowego Roku!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Szczęśliwego, szczęśliwego, szczęśliwego Nowego Roku!

Postprzez malwoj N, 01.01.2012 19:36

Wróciłam!
nie był to wyjazd do końca szczęśliwy, bo ominęło mnie wiele rzeczy tutaj na miejscu: Trzy siostry, których jeszcze nie widziałam, Shirley, którą widziałam tylko raz, a w niej "grałam", sylwestrowa Maria Peszek (chociaż podobno był tylko spektakl, bez żadnych imprez dodatkowych), koncert noworoczny, no i mój ukochany Rocky. Tak długo go nie było, że pewno chodziłabym codziennie. A tak frekwencja była obniżona przez kilka dni o co najmniej jedną osobę (na pewno ściągnęłabym innych).
Czy naprawdę nie ma rady, żeby ten spektakl jeszcze się utrzymał?
Czy na to forum nie zaglądają jacyś bogaci sponsorzy, którzy go uwielbiają?!
Czy nie za słaba jest reklama tego przedstawienia? Wielu ludzi widzi dziwny tytuł i nie ma pojęcia, co to jest i że jest to tak fantastyczne.
A teraz spektakle dopiero w lutym i w dodatku pożegnanie z tytułem :-(
Chyba płakać będę bez przerwy :cry:
Tym bardziej, że rok zaczyna mi się bez pracy, a Pani nawet wolontariuszy nie potrzebuje :-(
No, ale dość tych smutków.
Teraz życzenia:
życzę 100% frekwencji na wszystkich spektaklach, żeby nie musiała się Pani martwić o los Teatrów i zajęła się wystawianiem tych sztuk, które Pani chce, a nie tylko musi.
Do tego życzę zdrowia, bo z pozostałymi sprawami na pewno poradzi sobie Pani doskonale :-)
I radości, radości, radości :-)
dla Pani i Pani Marysi

Małgośka
malwoj
 
Posty: 107
Dołączył(a): Pn, 10.04.2006 11:12

Re: Szczęśliwego, szczęśliwego, szczęśliwego Nowego Roku!

Postprzez Krystyna Janda N, 01.01.2012 22:38

Dziękuję. A teraz Dobrego Roku, pracy, radości, przyjemności i satysfakcji.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron