pospektaklowe refleksje.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

pospektaklowe refleksje.

Postprzez teatromanka86 Cz, 29.12.2011 00:56

Pani Krystyno,
Dziękuję za dzisiejszy spektakl "Ucho,gardło,nóż". Co tu dużo pisać jest Pani genialną aktorką.Najlepszą! I miała Pani dzś piękne perfumy.wiem,bo siedziałam na schodach w pierwszym rzędzie;) Postanowiłam w Nowym Roku nadrobić wszystkie zaległości z Polonii i Ochu. Co prawda sama pracuję jako bileterka w Teatrze Narodowym,więc wolny wieczór zdarza się rzadko, ale jeśli tylko będzie, to spędzony,oczywiscie, w Pani teatrze.Póki co, w piątek "Trzy siostry". A w styczniu "Biała bluzka" po raz drugi.
I tak bardzo kibicuję Pani działalności teatralnej. Bo kiedyś w najskrytszych marzeniach,chciałam mieć swój teatr.I Pani wciąż daje wiarę,że to jest możliwe.Dlatego tak bardzo cieszyłam się dzisiaj z tych braw po spektaklu,z owacji na stojąco i sali wypełnionej po brzegi. Cieszę się,że Pani się udało! Za ten wysiłek i serce,które Pani włożyła i nadal wkłada w prowadzenie teatru należą się Pani takie wieczory codziennie.I tego życzę.i sił i wytrwałości.
Mówią,że w życiu tylko bywa się szczęśliwym. Ja bywam dzięki teatrowi i Pani.Dziękuję,że Pani po prostu jest.
Serdeczności,
Kasia
teatromanka86
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt, 06.09.2011 19:49

Re: pospektaklowe refleksje.

Postprzez Krystyna Janda Cz, 29.12.2011 04:50

O jak miło pani Kasiu! Serdecznie Panią pozdrawiam. wszystkiego dobrego życzę. Zapraszam. A co do perfum, dostałam w gwiazdkowym prezencie od Sisleya- Soir de Lune.Przyprawia o zawrót głowy. Najlepsze życzenia noworoczne, teatralne także.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja