wpis

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

wpis

Postprzez mybrilliant Śr, 28.12.2011 19:54

Droga Pani,
Co do „Fundacji Króla Leara” - nie potrafię zrozumieć jak cholernie komuś musi się nudzić żeby wypisywać takie bzdury…. Jestem w stanie pojąć, że nie wszyscy muszą patrzeć z aprobatą na czyjeś dokonania – taka ludzka natura, ale żeby posuwać się do tego stopnia. Najwyraźniej nie jest to osoba zrównoważona.
A co do poprzedniego wpisu, dotyczącego spaceru. W święta udało mi się pojechać do Lądka. Co prawda w samym zdroju śniegu (jeszcze) nie widać, ale na ścieżkach na jego brak narzekać nie można. Żałuję, że nie miałam aparatu, bo sceneria naprawdę świetna! Może następnym razem jak się wybiorę, to załączę jakieś zdjęcia. Choć rzeczywiście kultura turystów i miejscowych pozostawia wiele do życzenia – bo są niestety miejsca, gdzie śmieci nie brakuje…

Bardzo serdecznie Panią pozdrawiam!
mybrilliant
 
Posty: 31
Dołączył(a): Wt, 30.08.2011 16:15

Re: wpis

Postprzez Krystyna Janda Cz, 29.12.2011 04:14

Lądek, miło tam. mam za sobą też wyprawy do okolicznych lasów. a teraz także wielu znajomych po naszych festiwalach cosierpniowych. Pozrawiam i dobrego roku 2012 życzę.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron