Zyczenia w Dniu Urodzin i POETIC REBEL - EDWARD HARTWIG

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Zyczenia w Dniu Urodzin i POETIC REBEL - EDWARD HARTWIG

Postprzez maciejlysakowski Pn, 19.12.2011 14:19

Droga Pani Krystyno,

w Dniu Urodzin przesylam Pani najlepsze zyczenia – z calego serca. Oby sie wszystko spelnilo, o czym tylko Pani zamarzy!

Z samego rana spotkala mnie dzisiaj ogromna niespodzianka. Listonosz przyniosl mi paczke ze wspanialym prezentem. Galeria sztuki „Moonblinx Gallery we Frankrucie nad Menem wydala - z lekkim - opoznieniem album ze zdjeciami Edwarda Hartwiga.
I ten album w podziekowaniu za moja pomoc w tlumaczeniu pytan do wywiadu z Pania, wydawcy mi przyslali.

Na okladce jest Pani zdjecie. W albumie wywiad z Pania na temat tej fotografii i Pani biografia. Caly album jest w trzech jezykach, po polsku, po niemiecku i po angielsku.
To bardzo piekne wydawnictwo jest tez juz do Pani w drodze.

Bardzo sie ciesze , ze wlasnie w dniu Pani Urodzin dostalem ten prezent. Ten album mozna zamowic bezposrednio na stronie galerii. Podaje tutaj adres, bo moze ktos z odwiedzajacych Pani strone internetowa bedzie tym albumem zainteresowany:

http://www.moonblinx.de



Obrazek

Przesylam moc usciskow
Maciek
Avatar użytkownika
maciejlysakowski
 
Posty: 264
Dołączył(a): Śr, 23.11.2005 15:56
Lokalizacja: Kolonia/Niemcy

Re: Zyczenia w Dniu Urodzin i POETIC REBEL - EDWARD HARTWIG

Postprzez Krystyna Janda Pn, 19.12.2011 14:33

Maćku, to niespodzianka. Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam, całuję już świątecznie. Odezwę się prywatnym kanałem.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja