konkluzja

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

konkluzja

Postprzez Betlejewska Wt, 13.12.2011 21:11

Pani Krystyno, miło, że się Pani uśmiecha do tych co pamiętają 13 grudnia... To był taki biało-czarny czas. Trzeba było dokonywać jednoznacznych wyborów... czas, który też odsłonił wielu ludzi, pokazał jakimi są... Ja dziś, gdy o tym wszystkim myślę, to cieszę się, że znalazłam się po właściwej stronie. I..., że patrząc w lustro nie wstydzę się własnej twarzy. Stan wojenny i cała ta sytuacja spolaryzowała nasze życie.. miałam wtedy 27 lat.. i też moje urodziny wtedy były smutne... (bo jestem grudniowa tylko bliżej świąt niż Pani). Strach, bunt i odwaga mieszały się ze sobą...och.. dużo by pisać. Dobrze, że to jest historia i nie chciałabym z tego robić "zbowidu" . Cieszmy się tym co jest dzisiaj i stawiajmy sobie zadania na jutro! Życie jest piękne!
Pani Krystyno, gratuluję Nagrody Kisiela! Już ma Pani tyle nagród artystycznych a teraz "człowiek biznesu"! pozostaje tylko zawołać : "Janda na prezydenta"!!!!!
i to jest konkluzja mojego listu!
Powodzenia Pani Krystyno i też uśmiecham się do Pani serdecznie, pozdrawiam
Emilia
Betlejewska
 
Posty: 12
Dołączył(a): Śr, 23.11.2011 13:03

Re: konkluzja

Postprzez Krystyna Janda Śr, 14.12.2011 18:12

Pani Emilio, na razie dobrych spokojnych świat i przełomu roku....Ukłony/.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja