spotkanie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

spotkanie

Postprzez malwoj So, 03.12.2011 19:53

Spotkanie, jak zwykle z Panią, bardzo udane, a i prowadzący był rzeczywiście niezły.
Mnie utkwiła Pani myśl, że (nie wiem czy dobrze zacytuję) ma Pani wrażenie, że ostatnio łatwiej się Pani gra niż żyje.
Zastanawiałam się też na tą siłą napędową, zgadzam się, że jedni tak mają, a inni nie, ale skojarzyło mi się to ze znakiem zodiaku. Sama jestem strzelcem, potwornie nieśmiałym w dzieciństwie (nauczyciele zauważyli, że istnieję dopiero pod koniec podstawówki), ale ciągle musiałam coś robić, ciągle coś mnie pochłaniało, pasjonowało. Teraz uważam dzień, kiedy nic pozytywnego się nie dzieje, za stracony :)
A o tych szefach to szczera prawda i myślę, że, niestety ostatnio, większość z nas ma takich destrukcyjnych. Czy to konkurencja? Czy stres? Czy charakter? nie wiem, ale nie jest to miłe.
Tak, przydałoby się minimum empatii, bo inaczej praca staje się katorgą.
Ale na szczęście są jeszcze Pani Teatry i one pozwalają zachować równowagę, mimo że niektórzy uważają, że teatr to coś absolutnie niepoważnego i nieważnego :)
Fajne było zakończenie, kiedy to jeden z panów (pewno ktoś ważny: rektor? dziekan?) stwierdził, że wprowadzi zasadę zaliczenia dopiero po wizycie w Pani Teatrach :D Miłe, chociaż jeśli studenci takiej uczelni muszą być w ten sposób "motywowani" do wizyt w Polonii czy Ochu, to dziękuję :mrgreen: No, wężykiem Jasiu :lol:
Mam taka prośbę: czy w Pani blogu mogłaby nas Pani informować o takich ogólnie dostępnych spotkaniach?
Dowiadywanie się o nich z korespondencji lub innych źródeł jest nieco skomplikowane.
Na Kontrakcie już byłam, ale zachęciła mnie Pani do zobaczenia w końcu Pana Jowialskiego, tym bardziej, że właśnie będzie grał Wojciech Malajkat :lol:
Do zobaczenia więc niedługo w Polonii, a wcześniej znów w Ochu na BB i nie tylko.
Pozdrawiam serdecznie

Małgośka

P. S. Wiem, że ciężko zebrać ludzi, ale błagam o więcej RHS :D

M.
malwoj
 
Posty: 107
Dołączył(a): Pn, 10.04.2006 11:12

Re: spotkanie

Postprzez Krystyna Janda N, 04.12.2011 23:49

Pozdrawiam. Tak , będę zawiadamiać, na stronie w kalendarzu. Natomiast jeśli chodzi o RHS to nie mozemy grac dużo, bo do tego akurat spektaklu dokładamy jak cholera. Jest tak drogi, a tyle tantiem że teraz z tym jeszcze vatem do wszystkiego, do tantiem także, stał sie horrendalnie kosztowny. Bardzo go lubie ,ale .... Kłaniam się.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja