czas, Pan Jowialski, puste teatry

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

czas, Pan Jowialski, puste teatry

Postprzez Betlejewska Cz, 01.12.2011 21:25

Droga Pani Krystyno, prawda.. teatry coraz bardziej puste... i chyba nie jest to kwestia kryzysu. Teatr jest sztuką wymagającą! Nie można wejść do sali widowiskowej z popcornem, colą.. rozwalić się w fotelu i głośno komentować... Na dodatek trzeba myśleć!!! a przecież można prościej: wchłonąć gotową "papkę" w telewizji czy na jakiejś innej bezmyślnej imprezie. Teatr jest wymagający ( na szczęście!!!) a nie każdemu się chce tym wymaganiom poddać.
a na pędzący czas mam swoją teorię! z upływem lat te same czynności zabierają mi więcej czasu (choć bardzo się staram) dlatego wszystko wokół tak przyśpiesza.
ale jest taki moment gdy czas dla wszystkich płynie jednakowo spokojnym rytmem. i dzięki Bogu do niego się zbliżamy. BOŻE NARODZENIE!!!
I zazdroszczę wszystkim Warszawiakom, że na wyciągnięcie ręki mają Teatr Polonia i "Pana Jowialskiego", obejrzałam fragment w internecie. Och!
Gratuluję Pani Krystyno! I dziękuję, że Pani żyje dla TEATRU. Że podejmuje Pani ten gigantyczny wysiłek! Bo jak mówi mój hiszpański przyjaciel rzeźbiarz 'jeśli artysta żyje ze sztuki a nie dla sztuki to już jest jego koniec" (znaczy tego artysty koniec).
Pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepsze
emilia
Betlejewska
 
Posty: 12
Dołączył(a): Śr, 23.11.2011 13:03

Re: czas, Pan Jowialski, puste teatry

Postprzez Krystyna Janda So, 03.12.2011 17:31

Serdeczności świąteczne pani Emilio.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja