OD CZASU DO CZASU

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

OD CZASU DO CZASU

Postprzez agnieszka.branicka N, 20.11.2011 23:00

Witam Panią serdecznie
Dosłownie przed momentem obejrzałam spektakl teatru telewizji "Od czasu do czasu" i muszę przyznać, że jestem pod ogromnym, wręcz przeogromnym wrażeniem. To było po prostu coś tak piorunującego, wzruszającego i dającego sporo do myślenia- chyba najlepsza sztuka telewizji... naprawdę. Szczególnie końcówka- rozkleiłam się jak dziecko.

W tą środę byłam u Pani w Ochu na Wassie. Przepiękna sztuka. Niestety, jak to bywa na trudniejszych spektaklach, zawiodła publiczność- aż smutno mi było patrząc na salę jedynie do połowy zapełnioną. Żal mi tak dobrego spektaklu... Jednak chcę, żeby Pani wiedziała, że warto, warto wstawiać trudniejsze rzeczy do repertuaru... nawet jeśli tylko co 2-3 miesiące, to i tak warto. Proszę mi uwierzyć- warto i niech tylko ktoś Pani zarzuci, że idzie Pani na łatwiznę...

Pozdrawiam Panią serdecznie i przesyłam Pani wielkie wyrazy uznania za Pani siłę i dążenie do celu

P.S. Miałam dziś na 12:00 zawitać do powszechnego, ale niestety po nieprzespanej nocy u znajomych nie byłam w stanie... Wierzę, że spotkanie należało do udanych :)
ja nie wiem czy ja robię z igły widły, czy widły biorę za igłę...
Avatar użytkownika
agnieszka.branicka
 
Posty: 82
Dołączył(a): Wt, 28.06.2011 21:53
Lokalizacja: Ochota

Re: OD CZASU DO CZASU

Postprzez Krystyna Janda Wt, 22.11.2011 21:03

Bardzo Pani dziekuję . W Powszechnym chyba udane spotkanie nie tylko dla nas po latach ale także dla Widzów. Kłaniam się .
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja