2 pytania

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

2 pytania

Postprzez Odarpi Pn, 24.10.2011 23:29

Dobry wieczór,

Wielokrotnie czytałem, że przed dzisiejszą premierą państwo bardzo się denerwowali. Było to dla mnie zaskoczenie, bo całe życie myślałem, że aktor jest przerażony tylko przed premierą. Są państwo wszyscy znakomitymi aktorami o wielkim doświadczeniu, sztuka była grana wiele razy, publiczność wpadek zwykle nie zauważa, a nawet jeśli, to się tylko cieszy, bo znany aktor, który się myli jest bardziej "nasz", "ludzki" Skąd więc ten stres, co właściwie mogło pójść nie tak?

I drugie pytanie, czy trumienka to ktoś, kto Panią zna osobiście i ma jakieś osobiste urazy?
Bo nie uwierzę, że można być tak chorym, by nienawidząc nieznanej osobiście aktorki z masochistycznym uporem twardo śledzić wszystkie jej dokonania, zakładać konto na jej forum i nabijać grubo ponad sto postów.
Ot cena za ponadprzeciętność w tym kraju.
Odarpi
 
Posty: 7
Dołączył(a): Cz, 24.02.2011 08:05

Re: 2 pytania

Postprzez Krystyna Janda Śr, 26.10.2011 16:06

Denerwowaliśmy się bo to jednak różnica grac dla 300 osób w bezpośrednim z Nimi kontakcie , i dla co najmniej miliona jak nam zapowiadano poprzez kamerę.
Myślę że trumienka to ktoś kogo jednak nie znam, zbyt jest dziecinna i naiwna, moi prawdziwi wrogowie są dorośli i bardziej finezyjni, no i oczywiście bardziej merytoryczni.
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja