po

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

po

Postprzez Inka Pn, 24.10.2011 08:02

Droga Aktorko!
Pierwszy tydzień nowego seriału BEZ TAJEMNIC na HBO minął. Strasznie króciutkie są te odcinki. Na razie problemy ledwo muśnięte...domyślam się, że akcja poszczególnych wątków będzie puchnąć...Świetny Radziwiłłowicz (nie miałam wątpliwości), doskonała w każdym calu Pani ( co oczywiste), najsłabsza ..chyba Zosia, młoda dziewczyna skierowana przez sąd na psychoterapię : zwróciłam uwagę, ze (nie po raz pierwszy), młodziutcy aktorzy mają manierę mówienia na półprzymkniętych ustach, na lekko ściśniętych zębach....Pozostali aktorzy : bardzo poprawni, ale duet Radziwiłłowicz-Janda trudno przebić....Szalenie jestem ciekaw jak to się rozwinie !
Niestety : dzisiaj "BOSKA" na TVP1 ( bo obejrzenie obowiązkowe)i w ten sposób ucieknie mi 2-gi odcinek na HBO ( godz.20.10 i powtórka na HBO2 o godz.22.00). Chyba,ze gdzieś później jeszcze do "dorwę".
Trzymam kciuki za BOSKĄ. Wczoraj oglądałam z mężem reklamę tej sztuki, było nagranie arii śpiewanej przez autentyczną śpiewaczkę operową a zaraz ten sam fragment przez tą drugą panią...Mąż się śmiał : i ktoś chodził na koncerty tak strasznie fałszowane ?? No, chodzili...a nawet karierę zrobiła...Mąż zapalił się więc do spektaklu - chce zobaczyć, jak mówi, ten fenomen : na czym polegał !
I ja mam nadzieję, ze sztuka to wyjaśnia.....
Jak miło czekać na wieczór z Panią ! :lol:
Trzymamy kciuki!
Inka
 
Posty: 176
Dołączył(a): Śr, 09.03.2011 16:55

Re: po

Postprzez Krystyna Janda Śr, 26.10.2011 12:49

Dziękuję. Pozdrawiam Państwa.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja