hbo

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

hbo

Postprzez coffee Pn, 17.10.2011 00:25

Pani Krystyno,

Dziś niestety widziałam tylko mały fragment pierwszego odcinka, ale ładnie się to wszystko zapowiada. Na razie wiem, że "w obrazku" będzie bardzo estetycznie. Pani stylizacja/kostium świetnie skomponowane. To komplement, ale też miłe uczucie, bo akurat w moim otoczeniu to wręcz typowy mundurek, pewien obowiązujący styl. Koleżanka do mnie zadzwoniła, czy widziałam i też zwróciła uwagę na ciuchy. Teraz będziemy analizować ;) dlaczego tak wielu psychologów nosi takie swetry czy szale, zawija się w nie - nawet, gdy styl dryfuje w kierunku elegancji. (Pisząc "wielu psychologów" myślę tu wyłącznie o kobietach - w moim gronie promowane przez kobiece media słowo "psycholożka" nie przechodzi nam przez gardło, zwyczajnie brzmi okropnie). No więc wygląda Pani świetnie, co nas cieszy. Autor Pani kostiumów dobrze się przygotował, teraz będziemy się tak nosić dodatkowo na Pani wzór i podobieństwo, i vice versa :) Tylko obcasy - tak dla uściślenia - wkładamy wyższe :)

Z pozdrowieniami :)
coffee
 
Posty: 108
Dołączył(a): Pn, 30.07.2007 23:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: hbo

Postprzez Krystyna Janda Wt, 18.10.2011 08:56

Nie bardzo wiem, co odpowiedzieć. Interesuje mnie, jak ocenią Pani moje zachowanie na ekranie. Bardzo Panie pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja