KRÓLOWA

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

KRÓLOWA

Postprzez Lena19 Śr, 28.09.2011 23:22

Pani Krystyno,

jest Pani Królową ABSOLUTNĄ, dzięki za BB,która zmieniła pewnie nie tylko mnie. Jak się rodziłam Pani zaczynała ją grać, kiedy grała ją Pani na nowo, trafiłam jak w toto-lotka i usłyszałam oraz zobaczyłam coś co skatalizowało wiele ważnych dla mnie rzeczy i wyklarowało wiele myśli. Dziękuję za "Ucho, gardło, nóż", za "32 omdlenia", za "Dekalog", za lekcję historii i życia w "Przesłuchaniu" i "Człowieku"- hm, jednym i drugim, i za "Pestkę", której wciąż szukam.
Zastanawiałam się kiedyś, jak to możliwe, żeby jedna aktorka zagrała tak wyjątkowe spektrum ról i myślę sobie teraz, że jeśli wybierała Pani zupełnie świadomie, to wypada pogratulować świadomości, dojrzałości i niezwykłego wyczucia, jeśli zaś intuicyjnie, bądź jakkolwiek szczęśliwie to ilustruje Pani tę tezę, że szczęście sprzyja nie tyle lepszym, co najlepszym. Dzięki za te wszystkie momenty zapatrzenia, zamyślenia i wzruszenia. Za dużo wiary i nadziei. Za lekcję kobiecości, klasy i siły. I za "Tatarak" także Pani dziękuję - odkryty teraz na nowo, kiedy właśnie się go przeżywa. To wspaniale, że ten kraj ma taką Jandę - psychoterapeutę internetowego, WIELKĄ aktorkę i wspaniałego człowieka. Życzę Pani, Pani Krystyno, żeby dostała Pani od świata, od ludzi choćby 25% tego co Pani z siebie daje bo to już chyba będzie szczęście.

Sukcesów Królowo! i twórczego spokoju :)

Pozdrawiam serdecznie, dziękując za kilka nieprzespanych dzięki Pani nocy, tak pięknie i refleksyjnie nieprzespanych.

L.
Lena19
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 16.09.2011 22:13

Re: KRÓLOWA

Postprzez Krystyna Janda So, 01.10.2011 21:49

Aaaaaalllleee list! Super! Pozdrowienia i kłaniam się bo co ja mogę na taki list odpowiedzieć ?
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja