Powrót do wątku - płyta "Krystyna Janda w Trójce live"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Powrót do wątku - płyta "Krystyna Janda w Trójce live"

Postprzez pueblagirl Śr, 14.09.2011 15:58

Jestem na Forum "nowicjuszką"...:) Mam jedno ważne pytanie... otóż, od dłuższego czasu starałam się znaleźć płytę "Krystyna Janda w Trójce live", o której marzy moja przyjaciółka i teraz chciałam jej ją podarować na jej 30-te urodziny. Na allegro udało mi się zlicytować tzw. "egzemplarz promocyjny" tej płyty, który podobno był przygotowany dla rozgłośni radiowych. Mam jednak wątpliwości, czy to jest płyta oryginalna. Niby jest książeczka z numerem, autografem i datą, ale.... czy to możliwe, że płyta ma numer "5330" z dnia "12.03.99"? Widziałam oryginalną płytę u innej osoby, z lutego 1999, i tam numer był 286...... Poza tym ten "egzemplarz promocyjny" ma na płycie nadruk tytułu (bez informacji o copyrights) na białym tle, nie na żółtym jak inne, które kiedyś były dostępne w sprzedaży... Czy w ogóle takie "egzemplarze promocyjne" były udostępniane? Jeśli nie, to mogłabym przynajmniej ostrzec inne osoby przed zakupem/licytowaniem płyt od tego użytkownika allegro....Będę bardzo wdzięczna za informacje :)
Cóż, może nie spełnię ostatecznie marzenia mojej przyjaciółki,ale liczą się intencje....

bardzo bardzo serdecznie pozdrawiam! :)
pueblagirl
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 14.09.2011 15:34

Re: Powrót do wątku - płyta "Krystyna Janda w Trójce live"

Postprzez Krystyna Janda Pt, 16.09.2011 05:49

Nie wiem czy były takie egzemplarze. Na pewno nie było innych kolorów. Wszystkie numery płyt pisane były ręcznie i to niewątpliwie widać. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron