praca magisterska

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

praca magisterska

Postprzez Joanna Flisiuk Pn, 05.09.2011 13:22

Witam Panią serdecznie, dziękuję za odpowiedź.

To fragment naszej rozmowy, do którego nawiązuję w pytaniu 17.

- Po "Tataraku" była Pani atakowana pytaniami o przekraczanie granic prywatności. Gdzie jest ta cienka czerwona linia i kto ją wyznacza?

- Dla mnie taka jaka wyznaczyliśmy w Tataraku jest do przyjęcia , szczególnie mając uwagę na wielkość tematu i problem społeczny. No i wielkość reżysera. To nie w tym problem co tylko jak.


17. - A wielkość aktorki? Myśli Pani, że każda aktorka mogłaby wziąć na siebie takie zadanie i film zostałby równie gorąco przyjęty? Czy to jest kwestia pozycji, z jakiej Pani ten monolog powiedziała?

18. Jakie ma dla Pani znaczenie Pani reputacja? To coś stałego, czy łatwo stracić?

19. Jak to jest być Panią?

20. Co Pani czyta poza tekstami, które mogą się przydać w teatrze? Co Pani ogląda i czego słucha?

Gorące ukłony.

Joanna Flisiuk
Joanna Flisiuk
 
Posty: 10
Dołączył(a): Pn, 18.07.2011 16:42

Re: praca magisterska

Postprzez Krystyna Janda Śr, 07.09.2011 14:34

ad 17? nie wiem na to pytanie powinna chyba odpowiedzieć pani. Ja się nad tym nie zastanawiam. Tu spraw jest moim zdaniem gdzie indziej. To ja ten monolog napisałam. Na prośbę reżysera. To sprawa naszej wieloletniej przyjaźni i przyjaźni reżysera z moim mężem.
ad 18? Media pokazują nam dzisiaj jak łatwo stracić reputację. Często nieodwracanie mimo że często niewinnie, na podstawie pomówienia, złośliwości czy nierzetelności lub stronniczości gazety czy dziennikarza.
ad 19? nie wiem. Ja czuje to jako prace, odpowiedzialność , wieczne zmartwienia i zmęczenie. Tylko na scenie czy przed kamera ewentualnie na próbie czuje się dobrze, bo zapominam o wszystkim innym.
ad 20? Czytam chyba dość dużo. Tego co wychodzi, z czego dałoby się zrobić adaptację. To o czym się mówi. Nie słucham w zasadzie muzyki. Jeśli to poważnej na uspokojenie. Albo takiej która może mi być potrzebna do realizacji przedstawienia.
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja