Wybory/Teatry

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wybory/Teatry

Postprzez marysias16 So, 03.09.2011 14:25

Jakie to wszystko przykre. Cała historia z teatrem , Fundacją i tym debilnym oskarżaniem o podbieranie pieniędzy do własnej kieszeni przyprawia mnie o mdłości. Nasze państwo nic nie robi w kierunku tego by kultura była lepsza by się rozwijała. Dofinansowania jak mniemam wynoszą śmieszne pieniądze które starczają na bardzo mało ale nam wmawia się że teatry i inne placówki kulturalne dostaję Bóg wie ile. Mam 18 lat , tylko 18 ! Ale jestem w stanie pojąć i sama sprecyzować takie marzenie , że chciałabym żeby o teatrach i innych miejscach mówiło się dużo i konkretnie żeby młodzież żeby moi przyjaciele mieli ochotę i byli jakoś zachęcani do poznawania nowych rzeczy a same teatry miały przejemność z tego co robią bo ich dyrektorzy nie muszą martwić się o to że nie starczy im na najmniejszy dodatkowy wydatek.

BEZSENSU..

P.S Idę !! Idę na wybory. To mój obowiązek !! I w sumie się cieszę że nadchodzą wybory parlamentarne bo będę mogła już wykorzystać w jakiś sposób tą swoją pełnoletność. Namawiam wszystkich z mojego otoczenia pełnoletnich żeby szli. Jak będzie zobaczymy :)
marysias16
 
Posty: 122
Dołączył(a): Wt, 05.05.2009 20:11

Re: Wybory/Teatry

Postprzez Krystyna Janda Pn, 05.09.2011 10:25

Trzeba sie tylko rozejrzeć kto mówi o kulturze, edukacji , nauce w programach wyborczych. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja