co to bedzie?

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

co to bedzie?

Postprzez Inka Wt, 30.08.2011 13:54

Droga Aktorko!
Obejrzałam jakiś króciutki fragment w telewizji, z Pani monologiem,na stacji HBO, chyba pt."Bez tajemnic" (?), z informacją, że to od jesieni do obejrzenia na tej stacji...Ogromnie mnie to zaintrygowało, to będzie film, spektakl, jakiś cykl ? Będę pilnować jak w oka w głowie daty, od kiedy stacja HBO nada ...tylko co ?
Gdzieś wyczytałam, że w "Marii Curie-Skłodowskiej" zagra także Daniel Olbrychski ! Super. Jeśli "pójdzie" Państwu tak jak w "Pestce" (którą ogromnie nagle polubiłam!!), to CZEKAMY na ten film!
Tak chciałabym zobaczyć ten spektakl o matce i córce....Najlepiej z własną córką, która niestety właśnie wybyła na 2 lata do Stanów (Uniwersytet Pensylwania w Filadelfii). Kiedy zbliżał się huragan do Wsch.Wybrzeża umierałam ze strachu, a ona na Skaypie mówi do mnie : "oj, mamiś, nie przesadzaj, przecież mieszkam na 8 piętrze.." No. To takie relacje są. JA zawsze przesadzam...
Serdeczności !! Powodzenia !! Uśmiechu losu we wszystkim :lol: !!
I co z tym HBO ? :?:
Inka
 
Posty: 176
Dołączył(a): Śr, 09.03.2011 16:55

Re: co to bedzie?

Postprzez Krystyna Janda Śr, 31.08.2011 06:08

To będzie serial. Nakręciliśmy 45 odcinków, ja będę występować w piętnastu, zawsze w piątki. Moje spotkania z J. Radziwiłowiczem są piątki.
Pozdrawiam serdecznie i Panią i Córkę.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja