SV i Weekend z R

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

SV i Weekend z R

Postprzez agnieszka.branicka So, 06.08.2011 10:03

Witam serdecznie
Słucham właśnie Pani płyty i wspominam ostatnie dwa wieczory w Pani teatrach. To był naprawde niezapomniane chwile. Czwartkowy wieczór i moja chyba trzecia Shirley. Jak zwykle uśmiałam się do łez, ale mam wrażenie, że była ona inna niż poprzednie... Nie wiem na czym polegała jej inność- może najzwyczajniej w świecie wróciła Pani z wakacji z nową energią. Nie umiem ocenić, czy była lepsza czy gorsza- po prostu INNA. Poza tym genialnie Pani w swoim monologu panowała nad publicznością- w jednej chwili potrafiliśmy przejść ze śmiechu do zadumy, czy skupienia- GRATULACJE !!! Wczoraj natomiast wybrałam się do Och Teatru na Weekend z R (jakoś tak się złożyło, że pierwszy raz widziałam tą sztukę). Rozbawiliście mnie tym spektaklem do łez. Bawiłam się świetnie i nabrałam dobrego humoru chyba na kolejnych pare dni :). Wracając do domu śmiałam się sama do siebie wspominając najzabawniejsze momenty z tej sztuki- ludzie się na mnie dziwnie patrzyli, ale co tam- raz się żyje :). Z całego serca dziękuję Pani za te wspaniałe chwile i do zobaczenia na BB 13 sierpnia.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego
Agnieszka
ja nie wiem czy ja robię z igły widły, czy widły biorę za igłę...
Avatar użytkownika
agnieszka.branicka
 
Posty: 82
Dołączył(a): Wt, 28.06.2011 21:53
Lokalizacja: Ochota

Re: SV i Weekend z R

Postprzez Krystyna Janda So, 06.08.2011 10:26

Do zobaczenia. Pozdrawiam .
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja