Wróżby kumaka...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wróżby kumaka...

Postprzez Rinka Śr, 03.08.2011 21:10

Właśnie obejrzałam na TVP Kultura film z Panią w roli głównej "Wróżby kumaka". Obejrzałam z ciekawością i muszę powiedzieć, że dał mi sporo do myślenia. Tylko na litość Boską czemu tak tragicznie się skończył? Teraz w powszechnej TV tyle seksu i przemocy, że z ochotą obejrzałam film, który zmusza widza do myślenia i wyciągania wniosków. Te filmy, w których to mówią nam gdzie mamy się śmiać, albo gdzie płakać są nie do zniesienia. Nie jestem bezwolną marionetką, żeby mi mówiono co mam czuć. Każdy jest przecież inny i każdy ma prawo do swoich odczuć. Dobrze, że mam kablówkę, bez tego w ogóle bym nie oglądała telewizji. Ach jak tęsknię za "Teatrem Telewizji na Świecie". Pamiętam te spektakle, które zapadły mi głęboko w pamięć np "Król Lear". Nie każdego przecież stać kupić bilet do Teatru, a to było okno na świat sztuki przez duże "S". Szkoda, że już tego nie ma. Nasza telewizja jest tak sztampowa i nudna, żebym nie wiem, który kanał włączyła wszędzie jest podobnie. No cóż, mogę sobie jedynie ponarzekać. Ponoć tylko to potrafimy najlepiej.

Pozdrawiam serdecznie i życzę spokojnej nocy.
Dobranoc
Basia
Avatar użytkownika
Rinka
 
Posty: 8
Dołączył(a): Śr, 03.08.2011 10:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wróżby kumaka...

Postprzez Krystyna Janda So, 06.08.2011 10:07

Ja też nie oglądam telewizji na co dzień. Wybieram. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja