"Biała bluzka" w Królikarni

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Biała bluzka" w Królikarni

Postprzez Olga Krutikow So, 11.06.2011 22:03

Szanowna Pani Krystyno!!

Właśnie wróciłam z Królikarni i Pani "Białej bluzki". Brawo, brawo i jeszcze raz brawo!! Nic dodac, nic ująć!! Po prostu "Biała bluzka" K.Jandy, M.Umer i A.Osieckiej. Jak zwykle, jak przed 23 laty - porywająca, emocjonująca, wspaniale zagrana. Serdecznie dziękuję !!! Nadal podziwiam Pani kunszt aktorski, kiedys, teraz, zawsze. Obecnie podziwiam też i chylę czoła przed Pani niewyczerpaną energią, siłą witalną, temperamentem. Widzę w repertuarze teatru, że gra Pani codziennie, może niemal codziennie. Ileż to wymaga pracy, ileż zaangażowania.......naprawdę niezwykłe, niesamowite. Jest Pani ode mnie starsza o 9 dni, więc żadna różnica, ale ja bym chyba już tak rady nie dała :):) Swój zawód wykonuję również z pasją, zaangażowaniem, satysfakcją, energią, ale to, co Pani jest w stanie z siebie wydobyć wprawia mnie w zachwyt.To sie teraz nazywa "POWER". Gratuluję i życzę dalszych sukcesów, zdrowia, sił, pomysłow !!

Serdecznie Panią pozdrawiam - Olga Krutikow - tłumaczka
http://www.olgakrutikow.weebly.com
Olga Krutikow
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 11.06.2011 21:36

Re: "Biała bluzka" w Królikarni

Postprzez Krystyna Janda Śr, 22.06.2011 08:31

Bardzo PAni dziękuję. Coraz częściej wychodząc na scenę mam wrażenie, że nie dam rady. A z drugiej strony nadal mówią o mnie elekrowania atomowa. Serdecznie pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja