Kontrabasista

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Kontrabasista

Postprzez katarzyna N, 19.06.2011 22:02

Pani Krystyno! Wróciłam z Teatru! 23cia... Nie umiem znaleźć słów.. Ponad dwa lata szukałam tego przedstawienia po całej Polsce, pisałam do Pani w marcu... szczęśliwa czekałam.. kupiłam bilety dla mnie i męża i przyjaciół... a potem się okazało, że w dniu przedstawienia (mieliśmy być wczoraj) córka ma występ taneczny.. Córka 11 lat. Nie można zawieść.. ale Kontrabasista!! Marzenie moje i męża... Udało nam się kupić bilety na dziś.. Być oczywiście wczoraj na występie córki! Też emocje! Wczoraj byli przyjaciele.. z innymi przyjaciółmi zamiast nas.. My dziś! W drugim rzędzie! Emocje! Wzruszenie! Pani Krystyno!! Ja strasznie Pani dziękuję za to, że mogłam z mężem u Pani w Teatrze zrealizować swoje marzenie! Proszę pozdrowić jak tylko się uda Pana Stuhra i podziękować! Za emocje, refleksje, wzruszenia.. Za wielką rolę! Za granie to dla nas! W Warszawie! Za dziś i za całokształt! Pozdrawiam serdecznie i dziękuję! Za sztukę!
"32 omdlenia" tez były cudne!Inne..
My z mężem byliśmy tydzień temu na "Divie for rent" - jak miło było zobaczyć to tydzień przed Kontrabasistą od strony opery i śpiewaczki.. no nie sopranistki ;)
Pani Krystyno za te wszystkie chwile dziękuję! Razem z mężem!
Katarzyna
P.S.
Pan Jerzy skaleczył się w czasie przedstawienia, a ja -matka i lekarz w jednym , w tym drugim rzędzie przez moment chciałam lecieć z plasterkiem! Emocje! Magia!
Od benefisu trójkowego Pana Jerzego nie mogłam się doczekać na dziś! Prawdę mówiąc miałam ochotę wkraść się zza kulisy i poprosić Pana Jerzego o autograf... Śmiałam się do męża, że może mnie wpuszczą jak powiem, ze jestem lekarzem ;) zwłaszcza, że teraz czytam "Sercową chorobę" i mogę zacytować łacińskie rozpoznanie... ale przecież nie miałabym śmiałości..

Mąż zza ramienia podpowiada- że zna "Kontrabasistę na pamięć- bo czytał wiele razy - przez lata - czekając na taki wieczór jak dziś.. że kiedyś będzie! I taki był szczęśliwy, że mógł jeszcze bardziej skupić się na mistrzowskiej grze Pana Jerzego!
katarzyna
 
Posty: 10
Dołączył(a): N, 06.03.2011 15:49

Re: Kontrabasista

Postprzez Krystyna Janda Śr, 22.06.2011 08:16

Serdecznie PAństwa pozdrawiam, dziękuję za list. Dziekuję i pozdrawiam rówież w imieniu pana Jerzego Stuhra
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja