List czterdziesty trzeci

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

List czterdziesty trzeci

Postprzez kundzia85 Pn, 18.04.2011 12:19

Witam serdecznie Pani Krystyno!

Właściwie nie wiem od czego zacząć, chciałabym tyle napisać a wszystko oczywiście dotyczyć ma wspaniałego sobotniego wieczoru z "32 Omdleniami". Bardzo się cieszę, że udało mi się obejrzeć spektakl tuż po premierze, bo trudno by mi było czekać dłużej na niego( bilety rezerwowałam z dwumiesięcznym chyba wyprzedzeniem i można powiedzieć, że odliczałam dni).Pani Krystyno to było po prostu fantastyczne przedstawienie. Wszyscy Państwo zachwyciliście mnie bez wątpienia. I myślę,że brak wyszukanej sscenografii był bardzo dobrym pomysłem, bo ja to i tak patrzyłam tylko na Państwa grających.Ten spektakl nie potrzebował żadnych dodatkowych upiększeń. Trudno mi nawet opisać wszystkie wrażenia, których doświadczyłam powiem tylko że była to dla mnie prawdziwa duchowa, teatralna uczta.I ten końcowy monolog Podżarowa....rewelacja.I pewnie zaczęłabym tak teraz wymieniać scena po scenie bo każda była świetna.I tyle talentu naraz, to się może aż zakręcić w głowie :) i choć to nieco infantylnie zabrzmiało naprawdę te omdlenia wśród publiczności mogą się powtarzać :) .A tak poważnie Pani Krystyno bardzo dziękuję,że mogłam doświadczyć czegoś tak wspaniałego.Dziękuję wszystkim Państwu, Wspaniałej Trójce Aktorów i wszystkim ten spektakl realizującym. I gratuluję Panu Jerzemu zacnego jubileuszu,cieszę się że "świętuje" w Warszawie ,bo do Krakowa na spektakl nie mogłabym pojechać. No a że u Pani i z Panią to już podwójne a właściwie potrójne sczęście, bo jest jeszcze Pan Ignacy Gogolewski.Kończąc powoli mój list chciałam jeszcze tylko dodać,że bardzo też czekam na "gościnnego" "Kontrabasistę" 17czerwca już całkiem niedługo.
Pozdrawiam serdecznie wiosennie
Ewa Sobkowicz

PS.Przede mną teraz Rocky już w środę, a i cieszę się też na "W małym dworku" jestem bardzo ciekawa, szczególnie Pani Marysi.No i latem plenerowe spektakle. W zeszłym roku byłam tam na trawce :) przed Och-teatrem i było bardzo przyjemnie.Czy uda się też i tam w tym roku, oprócz Placu Konstytucji?
Pozdrawiam i dziękuję raz jeszcze
E.S.
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: List czterdziesty trzeci

Postprzez Krystyna Janda Wt, 19.04.2011 05:58

Pozdrawiam pani Ewo. Jeśli chodzi o letni teatr i na Placu i przed O-ch- em na razie nie dostaliśmy dotacji.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja