pada śnieg...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

pada śnieg...

Postprzez Inka Wt, 12.04.2011 13:53

Droga Aktorko!
Jestem na emeryturze, wiec udaje mi się czasem przed południem coś wspaniałego "trafić" np.na TVP KULTURA. Dzisiaj obejrzałam spektakl z Magdą Umer "Mężczyźni mojego zycia" ( no, w przenośni..)-piosenkarze,aktorzy,kompozytorzy. Piękne. O Pani też bardzo ciepło było. Był bardzo już chory M.Grechuta, A.Osiecka,A.Hanuszkiewicz,Turnau,Zamachowski,Machalica....Więc jak to dawno...
I piosenka Adamo "Pada śnieg", wykonana przez p.Umer z p.Mannem (!!) z zaznaczeniem, że kiedy w teatrze PANI to śpiewa ....ludzie płaczą...
Odszukałam Pani wersję i wersję Adamo na YOUTOUBE (to nie jest zapis z Pani koncertu, tylko śpiew pod zimowe,zmieniajace się pejzaże) i "wkleiłam"na stronie córki na Facebooku.
Tam są młodzi ludzie, niech sobie posłuchają JAKIE TO PIĘKNE. Bo i ja,jak widzowie w teatrze,nawet nie widząc Pani interpretacji,bardzo się wzruszyłam. Dziękuję Pani za to wzruszenie.
Serdecznie pozdrawiam.
Inka
 
Posty: 176
Dołączył(a): Śr, 09.03.2011 16:55

Re: pada śnieg...

Postprzez Krystyna Janda Śr, 13.04.2011 14:02

I ja serdecznie Pana pozdrawiam. Życzę miłej radosnej emerytury bez problemów. Pozdrawiam także córkę.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja