Rocky

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Rocky

Postprzez Kubota Pn, 04.04.2011 21:59

Droga Pani Krystyno!

Dziękuję Pani za "Rocky'ego" w Ochu, wiem, że to dzięki Pani mamy możliwość oglądania tego dzieła na deskach przy Grójeckiej. Byliśmy z siostrą na premierze, potem wybrałem się jeszcze raz w niedzielę z moją drugą połową - to były moje urodziny i wieczorna wizyta na "Rocky'm" była pięknym prezentem. Teraz planuję kolejne wyjścia z różnymi grupami osób - wszyscy są głodni takiego musicalu :) Te piosenki chodzą mi całe dnie i noce po głowie, śnią mi się, śpiewam jadąc samochodem, to obłęd! Obłęd za który bardzo dziękuję, to jest niesamowite, piękne uczucie! Wielokrotne dzięki! Rocky jest absolutnie the best.

Kłaniam się nisko, dziękując za ten teatr, w którym dzięki Pani się zakochałem. Z każdej sztuki Polonii i Ocha da się wynieść coś dla siebie, to jest bardzo, bardzo ważne. Sztuka ze Scen Fundacji są jak lekarstwo leczące w momentach złych i dodatkowo motywujące w momentach dobrych. Nie da się wyjść bez uśmiechu i radości w sercu. Uczę matematyki w ramach zajęć indywidualnych, wie pani ile osób zmienia do niej podejście po zobaczeniu "Dowodu", w którym w końcu nie o matematykę chodzi? I ten fragment wypowiedzi "jeśli będzie Ci źle, nie możesz zasnąć - zajmij się matematyką"... Bardzo się cieszę. Cieszę się, że mam możliwość doświadczać tego wszystkiego, co budzi się we mnie po każdym spektaklu wystawionym przy Marszałkowskiej i Grójeckiej. Dziękuję.

Życzę dużo sił i zdrowia. Bardzo dużo zdrowia.
Kubota
 
Posty: 9
Dołączył(a): Cz, 19.08.2010 09:37

Re: Rocky

Postprzez Krystyna Janda So, 09.04.2011 19:02

Bardzo dziękuje za ten list. Pozdrawiam Państwa.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja