Sklladowska

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Sklladowska

Postprzez vilniuk So, 19.02.2011 19:08

dzien dobry, bardzo ciekawy dzis wpis do dziennika o Skladowskiej, czytajac troszka ja poznaje razem z Pnia, juz pisalem chyba tu wczesniej ze z ciekawoscia czekam na ten film, jak wogole na poznanie naszej wielkiej Polki , tak i na Pania w tej roli, oby predzej !!!
A do tego predzej, mam pytanie , czy filmy sie kreci majac zaplanowany wydzielony czas, czy to zalezy jjak sie udaje, ze moze byc nakrecony wczesniej niz przewidywano?? bo ze pozniej to tak, rozne sa przyczyny , ale czy mozliwy wczesniejszy rezultat i jak czesto tak sie zdarzalo ??
ktos z Wilna ..... moj awatar to pociag ktory mnie wiozl do Polski za ktora tesknie zawsze.
Avatar użytkownika
vilniuk
 
Posty: 62
Dołączył(a): Pn, 27.12.2010 20:16

Re: Sklladowska

Postprzez Krystyna Janda Śr, 23.02.2011 22:19

To jest różnie, ale produkcja filmu trwa około dwóch lat. Same zdjęcia około 30 dni. Zależy do pieniędzy. Wile zależy ile ma się na film pieniędzy. Zdjęcia są kręcone nie po kolei, obiektami, najpierw sceny które się dzieją na przykład w mieszkaniu, potem w pracy, potem plenery, albo zaczyna sie kręcić od plenerów i kończy plenerami, zależy jaka pora roku itd itd...czasem trzeba kręcić tzw. uciekające zdjęcia bo w historii opowiadanej są różne pory roku choćby wiosna i lato i trzeba zarejestrować wiosnę....No skomplikowane to.Czasem zimą kreci sie alto bo tak wypada i aktorzy jedzą lody na planie przed mówieniem żeby im para nie leciała z ust...Cały "Człowiek z żelaza" był nakręcony zimą a historia jest letnia...Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron