córki - refleksje

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

córki - refleksje

Postprzez BeataR Pn, 07.02.2011 19:27

Pani Krysiu,
Wydaje mi się, że Pani AMC ma jednak rację. Jej listy są bardzo błyskotliwe choć niec złośliwe ale zawsze dotykają istoty rzeczy. Rozumiem Pani skonfundowanie formą i porównaniami do Marysi. To może nie było miłe i eleganckie. Jednakże byliśmy zaproszeni na recital Pani Warskiej, a nie jej córki, która go wypełniła. Można się więc było czuć rozczarowanym... nieco. A a propos ubioru, to też wyraża on szacunek dla publiczności. Mnie ten strój też trochę zdziwił - bo nie wyglądał na styl ale na (przepraszam za dostadność) niechlujstwo (ale może ja nie mam wyczucia stylu?). Pewnie są jakieś sprawy ważne czy osobiste o których nie wiemy. Ale właśnie dlatego, że nie wiemy to widzimy to co widzimy. A wygląda to inaczej niż wyglądałoby gdybyśmy wiedzieli.
A Marysia, rzeczywiście perfeckcyjnie przygotowana, estetyczna i profesjonalna.
Pozdrawiam Panią serdecznia
Beata
BeataR
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pt, 21.07.2006 15:18
Lokalizacja: Olsztyn

Re: córki - refleksje

Postprzez Krystyna Janda Cz, 10.02.2011 07:20

Mój szacunek ido Wandy Warskiej nie ma granic. Prosze tylko o niewypowiadanie się bez znajomości kulis i szczegółów. O mnie możecie sobie Państwo pisać co chcecie, u mnie jednak w domu, to znaczy tu na forum moich gości bronię przed małostkowymi uwagami. Kłaniam się .
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron