M. S. C.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

M. S. C.

Postprzez Magdalena83 Pn, 24.01.2011 18:56

Pani Krystyno,

czy zdradzi Pani, co to za projekt dotyczący Marii Skłodowskiej? Teatr? Film? Bardzo mnie zaciekawił Pani wpis w dzienniku, sądzę, że to będzie świetny materiał na rolę. Tylko nie za szybko i nie za głośno ;) Sądzę, że taką właśnie była postacią, skromną i wycofaną. Taki obraz mi się nakreślił po przeczytaniu jej biografii. Mam też do niej jakiś niewytłumaczalny sentyment, może dlatego, że mam urodziny tego samego dnia co ona...

P.S. Oglądam sobie nie po kolei odcinki Modrzejewskiej, właśnie dziś brała Pani ślub z Chłapowskim. Oj, jak przykro, że odszedł...

Pozdrawiam serdecznie i gratuluję odznaczenia.
Avatar użytkownika
Magdalena83
 
Posty: 4144
Dołączył(a): Śr, 23.08.2006 16:30

Re: M. S. C.

Postprzez Krystyna Janda Pt, 28.01.2011 11:51

Dziekuję. To ma być film o Marii Curie - Skłodowskiej. Reżyserem przygotowującym ten projekt jest pani Marta Meszaros. W tej chwili trwają ostanie prace na scenariuszem. Projekt ma szanse dojść do skutku.
Żadne słowa po odejściu takich ludzi jak Krzysztof Kolberger nie są dobre. Wszyscy umrzemy, wcześniej czy później, ja już się nie buntuję. . Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja