pytanie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

pytanie

Postprzez Wojciech Pt, 28.01.2011 00:34

Dzień dobry
Kilka lat temu po przeczytaniu Pani kulinarnego mini artykułu zapytałem o przepis na kluski francuskie, nie wiem czy Pani sobie to przypomina, ale odpowiedziała mi wtedy Pani na to moje pytanie :) Raz jeszcze dziękuję za odpowiedz :)
Uważam że jest Pani ... (przepraszam za to co napiszę) bardzo mądra kobietą. Nie będę obwijał w bawełnę. Niech mi Pani poradzi co ja mam zrobić. W listopadzie poznałem kobietę, jest w moim wieku ma 33 lata. Od tej pory prawie codziennie o niej myślę. Czasami się spotykamy. Ona ma 7-letniego syna i jest rozwiedziona, ja nie mam żony i nigdy nie byłem w formalnym zalegalizowanym związku. Agata bo tak się nazywa nie chce mnie od siebie dopuścić bo uważa, że moja rodzina "źle zareaguje" na jej osobę. <nie chce rozwijać wątku wiadomo o co chodzi w katolickim kraju, ślub kościelny, wesele, goście itd. itp.> uważa, że jest nie odpowiednią osoba do mnie. Pani Krystyno, niech mi Pani poradzi co mam zrobić ??
Pozdrawiam
dziękuję za odpowiedz
WW
Wojciech
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 28.01.2011 00:08

Re: pytanie

Postprzez Krystyna Janda Pt, 28.01.2011 12:43

Nic. Czekać. Pracować na zaufanie. Nie forsować. Ale czy to nie jest z jej strony wymówka? Bo wydaje mis ie to dziwne, zakochana kobieta nie zważa na reakcje otoczenia, wszystko zależy od wielkości miłości...Ukłony
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja