Trochę mnie poniosło

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Trochę mnie poniosło

Postprzez madhuri Pn, 24.01.2011 21:33

Droga Pani Krystyno,

bardzo przepraszam, że trochę mnie poniosło i "odbiegłam " od klimatu forum, choć czytałam sprzed kilku lat porywające listy. To wszystko z tego, że bardzo Panią cenię. Właściwie wyraziłam co myślę i czuję, tylko trochę, wg mnie zbyt dynamicznie. Proszę wybaczyć.
To dziwne, może z tydzień temu myślałam o Pani i Pani córce Marii w rolach Marii Skłodowskiej - Curie w różnych okresach jej życia i chciałam spytać, czy ma Pani scenariusz.
Dawno temu studiowałam chemię i rozumiem jak trudno wyrazić w języku potocznym , czy po prostu zrozumiałym tak wiele abstrakcji. Mam nadzieję, że widzów szczególnie interesuje Pani Skłodowska jako człowiek i rozumiem też Pani dociekliwość w zgłębianiu roli.

P.s. Będę szczęśliwa, jeśli zawita Pani na scenie w Poznaniu, teraz rzadziej wyjeżdżam do Warszawy czy Krakowa.
Tak jak pisałam, co dzień troszczę się o Panią wysyłając życzliwość. Postanowiłam też nie wypisywać tu bez potrzeby, choć impuls kazałby co chwilę , by nie zabierać Pani cenego czasu. To wszystko nie " z nudów " lecz z uczuć, ale umiar jest konieczny. Życzę wszystkiego co najlepsze i wiele zadowolenia z pracy.

kłaniam się
Małgorzata
madhuri
 
Posty: 11
Dołączył(a): Pn, 10.01.2011 02:20

Re: Trochę mnie poniosło

Postprzez Krystyna Janda Pt, 28.01.2011 12:03

Kłaniam się .
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja