Wizyta w Poznaniu

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wizyta w Poznaniu

Postprzez Mikołaj Pn, 10.01.2011 17:16

Pani Krystyno,

mieliśmy okazję spotkać się z Panią po czwartkowym przedstawieniu w Och Teatrze. Jeszcze raz dziękuję za poświęcenie nam tych kilku minut - wiem, że dla mojej żony było to coś absolutnie wyjątkowego. Osobiście było mi bardzo miło stwierdzić, że wielka aktorka to również wyjątkowo sympatyczna i otwarta osoba.

W trakcie rozmowy wspomniała Pani o wizycie w Poznaniu. Rozmawiałem już z Panem Sławkiem - obiecał pomoc w sprawie biletów. Ponieważ jednak mocno zaraziliśmy ideą wspólnego wyjścia sporą grupę znajomych, chciałbym prosić o informację, gdy będzie już wiadomo, w jakich terminach odbędą się przedstawienia (albo gdzie szukać o nich informacji). Będę mógł dać znać przyjaciołom, aby mogli odpowiednio wcześnie ruszyć do kas:) Póki co w każdym razie brak wzmianek w internecie. Będę oczywiście sprawdzał na bieżąco, ale gdyby przesłała Pani "sygnał' ze swojej strony, będę zobowiązany.

Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas.

pozdrawiam
Mikołaj Illukowicz
Mikołaj
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn, 10.01.2011 15:20

Re: Wizyta w Poznaniu

Postprzez Krystyna Janda Cz, 13.01.2011 09:43

Pozdrawiam państwa raz jeszcze . w odpowiedzi an pytanie wszelkie wiadomości okazują się na naszych stronach teatru www.teatrpolonia.pl z której jest przejście do strony OCH-teatru także. I lutowy wyjazd do Poznania już tam w repertuarze istnieje. Nawiązujemy stała współpracę z panem Piotrem Voelkelem i z Jego teatrem który właśnie wybudował. Poznań, Aula Artis (ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10). Więcej wiadomości i informacji udziela nasz Impresariat k.blachiewicz@teatrpolonia.pl
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron