Liścik trzydziesty

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Liścik trzydziesty

Postprzez kundzia85 So, 18.12.2010 10:26

Dzień dobry Pani Krystyno!

Ja dziś tylko tak króciutko, przede wszystkim chciałabym przekazać urodzinowe uściski dla Pani i życzyć wszystkiego co najlepsze, wielu chwil szczęśliwych, wspaniałych ról teatralnych i filmowych i zeby wszystko się wiodło tak,jak to Pani zaplanowała.Dużo uśmiechu i dobrych ludzi wokół.I niech ten urodzinowy dzień także będzie dla Pani wyjątkowy :)
Dorzucę jeszcze słowo o wczorajszym wywiadzie( "Rozmowa bardzo polityczna") bardzo udany; trochę o historii, trochę o teraźniejszości, miło się słuchało i oglądało a moja mama jak tylko Panią zobaczyła to powiedziała, że bardzo ładnie Pani wygląda i ma/miała Pani bardzo ładną szminkę :) a poźniej się zasłuchałyśmy w Pani opowieściach. Czytałam też wczoraj wywiad z przyjaciółkami w Vivie.Zazdroszczę Wam trochę takiej więzi, ja póki co jeszcze takiej przyjacółki, choćby jednej nie spotkałam i pewnie nie spotkam ale nie będę narzekać, bo mam, może nieliczną ale wspaniałą rodzinkę: rodziców, brata, bratową i od niespełna roku ukochanego bratanka i chrześniaka zarazem-Franusia. W styczniu przyleci z Anglii i będziemy obchodzić roczek :) a jeszcze parę lat i zabiorę go do Was na bajki :).Póki co zabieram jego rodziców do Och-teatru na recital "Tacy duzi chłopcy"i oni już się dopytują, nie mogą doczekać, bo mają głód polskiej kultury,że się tak wyrażę, muzyki, teatru itp.
Ale się rozpisałam, niech mi Pani wybaczy ja jak zacznę to czasem skończyć nie mogę :D.
Ściskam raz jeszcze urodzinowo i wszystkiego dobrego życzę
Ewa Sobkowicz
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: Liścik trzydziesty

Postprzez Krystyna Janda N, 19.12.2010 20:04

Bardzo dziekuję i pozdrawiam Panią i Pani Bliskich.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja