weekend z KJ

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

weekend z KJ

Postprzez klamerka Wt, 14.12.2010 21:45

Droga Pani Krystyno!

Oj, coś nam wyszła seria listów poweekendowych.

Chciałam bardzo serdecznie Pani podziękować, w imieniu swoim i mojej koleżanki Soni, za bardzo przyjemny weekend, można by powiedzieć "Weekend z KJ" ;). Fantastycznie bawiłyśmy się na obu spektaklach. Jak do tej pory nie widziałam nigdy farsy ale przyznam szczerze, że bardzo mi się podobało i uśmiałam się setnie.

Pani Krystyno, ale muszę dodać, że w "Weekendzie z R." jest Pani jak zawsze kapitalna. Te miny, ten głos, bieganina - istna perełka. A kiedy Clarice chwali się Daisy swoim kochankiem i po każdym pocałunku mówi "Widziałaś to ?!" tak genialnie, że po prostu nie mogę opanować śmiechu.

Z kolei w niedzielę byłyśmy też z koleżanką na Och-warsztatach. Bardzo miła atmosfera i naprawdę ciekawa rozmowa. Oby dalej mogły się takie spotkania odbywać.

Ponownie dziękuję w imieniu swoim i Soni

Najserdeczniej Panią pozdrawiam,
zachwycona z każdym spotkaniem coraz bardziej,
Klaudia

PS. mam nadzieję, że dotarł w niedzielę do Pani ten kolaż ze zdjęciami. Po trudnościach z mazakiem po prostu nie zdążyłam go Pani podać, ale został przekazany obsłudze :).
Avatar użytkownika
klamerka
 
Posty: 371
Dołączył(a): Cz, 17.07.2008 09:54

Re: weekend z KJ

Postprzez Krystyna Janda Śr, 15.12.2010 22:10

Tak. Bardzo dziękuję . Pozdrowienia dla Pań.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja