śnieżnie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

śnieżnie

Postprzez nat Śr, 01.12.2010 12:46

Pani Krystyno,

... wieść o odejściu Pani Kownackiej... Pamiętam tę atmosferę z Koncertu dla Niej. Było pięknie. Tyle ludzi, tyle serc, tyle nadziei w powietrzu... I potem cisza. Niepokojąca. Aż do wczoraj... Wielka szkoda, wielka...

Ale nie miało być smutno, mimo wszystko.
Informacja o serialu dla HBO poruszyła internet, głównie pod hasłami "sensacja!" i "szok!"...

A odnośnie Pani podróży do teatru w zaistniałych okolicznościach przyrody...
Kiedy się zastanawialiśmy, czy w te śnieżyce aktorzy dotrą na wieczorny spektakl, pomyślałam sobie, że kto jak kto, ale Pani choćby na piechotę z samego Milanówka, ale na pewno. Niewiele się pomyliłam :) Z drugiej strony ten Pani sprint przez ulice Warszawy to dość niebezpieczny sport, oby chociaż nie na obcasach...
Zostawiam coś na takie okoliczności...

Obrazek

może być też wersja elegancka, włoska... tylko chyba szkoda tej bieli na warszawskie ulice...

Obrazek

Bo poznańskie balkony prezentują się uroczo...

Obrazek

Trzeba było zamiast kalendarza sprawić Pani jakieś raki czy inne rakiety śnieżne. Ale może wspomnienia owocnych zimowych miesięcy umilą te śnieżne niedogodności.

Gorące kawowe pozdrowienia w ten pierwszy grudniowy dzień

Obrazek

Natalia
w szeregu biegniesz kilka lat,
a potem - jazda w boski sad!
Avatar użytkownika
nat
 
Posty: 3038
Dołączył(a): Cz, 22.01.2009 14:19
Lokalizacja: W-wa/Poznań

Re: śnieżnie

Postprzez Krystyna Janda Cz, 02.12.2010 11:42

Ach i ciepło i kawa i trochę wolnego czasu , to by mi się przydało. Ale na razie wyruszam w podróż do Warszawy , muszę dotrzeć na spektakl a nie jest to pewne w obliczu wiadomości jakie docierają ...Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron