Inspiracja.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Inspiracja.

Postprzez Ukaszenkoo N, 21.11.2010 00:26

Kochana Krystyno

Witam ;)
Na forum jestem nowy więc może najpierw się przedstawię ;)
Nazywam się Łukasz i mam 14 lat. Pochodzę z malowniczej miejscowości Chełmsko Śląskie.
W przyszłości chciałbym się podjąć zawodu aktora a Pani mówiąc szczerze była moją inspiracją.
Podczas kręcenia filmu "Wizyta Starszej Pani" Właśnie w mojej miejscowości (Mam nadzieje, że to Pani pamięta) zacząłem marzyć o tym zawodzie.
Podczas trwania przygotowań miałem przyjemność poznac kilku znanych aktorów jednak nie udało mi się znaleźć Pani ;p Przeszkodą był również mój niewielki wiek ;)
Gonitwa za pani "limuzyną" była w tamtym okresie moim najwspanialszym zajęciem.
Ale do sedna ;)
Miejscowość w, której mieszkam jest naprawdę oddalona od wszelkich castingów a szkoły aktorskie są płatne a mnie na takowe nie stać.
Chciałbym zapytać jak mógłbym "dostać się" do tej branży.
Uwielbiam grać. Mam już za sobą wiele przedstawień szkolnych oraz jedno większe widowisko "Bunt Tkaczy" niestety nieopublikowane.
Uwielbiam grać dramatyczne role oraz przesadnie dziwne ;)
Mam nadzieje, że przynajmniej rzuci Pani okiem na mój temat.
Z góry dziękuję.
Z poważaniem,
Ukaszenkoo.
Wizyta starszej Pani: "Swiat zrobił ze mnie dziwkę teraz ja zrobię z niego burdel"
Uwielbiam te słowa <3 ;)
Ukaszenkoo
 
Posty: 5
Dołączył(a): N, 21.11.2010 00:20

Re: Inspiracja.

Postprzez Krystyna Janda N, 21.11.2010 09:26

Mój Drogi, jest kilaka Państwowych Akademii Teatralnych w Polsce o statusie wyższych uczelni , czyli przyjmowani sa tam adepci po maturze. Warszawa, Łódź , Kraków, Wrocław. Wszystkie te szkoły maja strony internetowe , z każdą z nich można się skontaktować i pojechać na spotkanie z tzw. Komisja kwalifikacyjna do przyszłego egzaminu. Możesz zacząć umówić się i spotkać z już teraz. Oni powiedz jakie ewentualne braki dykcyjne czy emisyjne musisz pokonać . Warto się tym zainteresować póki czas. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron