:-)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

:-)

Postprzez akum So, 20.11.2010 20:01

Witam Moja Kochana Pani Krystyno :-)

Martwią mnie niezrównoważone "fizyczki" z USA .... Czy ma Pani ochronę ??

Już dawno do Pani nie pisałam.Nurtuje mnie dlaczego nie zaśpiewała Pani piosenki Agnieszki Osieckiej pt. "Weselne dzieci" z oryginalnym tekstem ? Tak jak np. śpiewała tę piosenkę Urszula Sipińska czy Maryla Rodowicz.Zdaje się, że Pani śpiewa ją Pani pt. "Szukam kogoś na stałe". A może mylę utwory ?? Ale wydaje mi się, że nie :-)Wszystkie wersje bardzo mi się podobają.Przypuszczam, że Pani aranżacja miała służyć czemuś konkretnemu.Szczerze mówiąc nie pamiętam żebym czytała o tej piosence w którejś z Pani książek.Hmmmm lub jeszcze wtedy nie znałam jej i nie zauważyłam wzmianki na ten temat. Dopiero co zaczęłam - rozwijać się :-)
Miałam dzisiaj piękny sen. Śniła mi się Pani. Dużo rozmawiałyśmy i spacerowałyśmy min. po Pani teatrze.Kiedy się obudziłam, miałam ochotę płakać, że to tylko sen :-( Ale dobre i to !! Przynajmniej mam z Panią taki "marzenny" kontakt. Już nie mogę się doczekać kiedy znowu zobaczę Panią na scenie.Ale to niestety najwcześniej za parę miesięcy.Byłoby pięknie gdyby na "Boskiej".Czy będzie grana w okolicach kwietnia-maja 2011r. ?? A może ma Pani w planach pojawić się w Trójmieście ??

Pozdrawiam serdecznie, będąc zmartwioną o Pani bezpieczeństwo.
Proszę na siebie uważać zawsze i wszędzie.
Życzę wszystkiego dobrego w te szaro - bure dni - noce.

Asia
akum
 
Posty: 15
Dołączył(a): Wt, 14.09.2010 21:12

Re: :-)

Postprzez Krystyna Janda N, 21.11.2010 09:22

PIOSENKA " WESELNE DZIECI" MIAŁA DO SPEKTAKLU " BIAŁA BLUZKA " LATA TEMU ZMIENIONY TEKST PRZEZ a. OSIECKA JAK ZRESZTĄ WIELE INNYCH PIOSENEK KTÓRE WTEDY ŚPIEWAŁAM W TYM SPEKTAKLU. POZDRAWIAM.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron