Studenckie pasje

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Studenckie pasje

Postprzez Ewaih Pn, 08.11.2010 21:42

Witam!
 
Z ramienia Niezależnego Zrzeszenia Studentów UW jestem współtwórcą cyklu debat, dotyczących życiowych pasji. Cały projekt ma za zadanie krzewienie wśród młodych ludzi różnego rodzaju aktywności, które pomagałyby im zmieniać ich życie, zapełniać ich czas w sposób konstruktywny. Projektowi przyświeca myśl pokazywania i prezentowania pasji u ludzi, którzy w niezwykły sposób potrafią wnieść w życie swoje i innych aspirację i siłę do samodzielnego działania - którzy, po prostu, są pasjonatami z krwi i kości. Tu pojawia się moje zapytanie. Zdaniem osób nadzorujących projekt, w tym najbardziej mojej skromnej osoby, uznaliśmy że Pani, Pani Krystyno, będzie świetną kandydatką na osobę, która mogłaby uczestniczyć w jednej z debat cyklu dotyczącego pasji. Wstępnie chciałabym zaprosić w któryś z grudniowych lub kwietniowych czwartków ( tu termin do ustalenia, do czasu kiedy miałaby się odbyć akcja promocyjna ), na spotkanie z młodzieżą, nie tylko uniwersytecką (gdyż spotkania mają mieć charakter otwarty) ale na pewno z taką, która chce poznać coś nowego, która chce obcować z kulturą i która dzięki temu będzie mogła uczynić swoje życie ciekawszym. Chciałabym się dowiedzieć, czy istnieje w ogóle taka możliwość. Zapewniamy nocleg, reszta Pani życzeń będzie przedmiotem ewentualnych negocjacji. Prosiłabym o przedstawienie warunków, jakie umożliwiłyby Pani spotkanie z młodymi ludźmi.
 
Proszę  o kontakt i pozytywne rozpatrzenie naszej prośby.
 
Z uszanowaniem,
Ewa Sokołowska
z ramienia NZS UW współtwórca projektu"Pasja - Ogień, który pali nas
Ewaih
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 08.11.2010 21:21

Re: Studenckie pasje

Postprzez Krystyna Janda Wt, 09.11.2010 18:38

Dziękuje za zaproszenie. Proszę o kontakt z moją agentką - Marta Bartkowska - adres e,mailowy na stronie teatru Polonia. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron