dziękuje

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

dziękuje

Postprzez qwert123 Wt, 19.10.2010 18:01

Dziękuję za Boską w Zabrzu!!! Nie miałam pojęcia że się Pani tak… wygłupiać umie Przyzwyczaiłam się do Pani w dramatach. Ten anioł z rozkładanymi skrzydłami! Jeszcze mi się śmiać chce jak o tym pomyślę I jak można tak fałszować! Biedny „młody Stuhr”. Cudo!!! Fantastycznie!!!
A na biurku leży już następny bilet, na niedzielę do Krakowa. Tego spektaklu nie mogę przegapić. Szkoda tylko, że to nie TAMTA Biała bluzka ale niestety… urodziłam się zbyt późno:-( Już nie mogę się doczekać
Biegnę odświeżyć sobie tekst Bb przed spektaklem. I znów wieczór z ulubioną A.O.!
Tylko błagam nie pijmy coli i nie jedzmy w teatrze. I słuchajmy dzwonków! Czy tylko mnie to denerwuje? Czy to tak już musi być?
Pozdrawiam i do zobaczenia w niedzielę.
Joanna

Pani Krystyno, wspaniała Biała bluzka! Chyba dopiero dziś zrozumiałam ten tekst. I jeszcze tak blisko widz aktora, aktor widza. Marzę o tym żeby zobaczyć spektakl jeszcze raz. Może się uda.
Dziękuję za autograf.
Pozdrawiam
Joanna

PS. Czy nie dało by się nagrać spektaklu na płytę? Oczywiście części audio. Bardzo chciałabym mieć ten tekst w Pani wykonaniu pod ręką, a tak przepadnie i za parę lat będzie nie do odtworzenia. Ja bym teraz dużo dała za możliwość posłuchania poprzedniej Białej bluzki. A może istnieje taki zapis?

PS2 na pani stronie internetowej jest informacja o płycie ”Krystyna Janda w Trójce - Piosenki z teatru” którą Pani sama wydała i przesyła z podpisem. Czy to aktualne? Miałam kiedyś trudem zdobytą i wstyd się przyznać pół legalną;) kopię ale została mi skradziona (razem zresztą z pięcioma oceanami których też już nie potrafię skompletować). Czy można tą płytę gdzieś jeszcze nabyć. Nie lubię ściągać mp3 z Internetu ale tak trudno znaleźć płyty z muzyką którą lubię.
qwert123
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn, 15.12.2008 23:23

Re: dziękuje

Postprzez Krystyna Janda So, 30.10.2010 05:55

Więc tak:
1/ Białej bluzki spektaklu nie chcę nagrać, bo po co wtedy teatr i koszt nagrania duży a niepotrzebny, takze rzeczy sie robi przy umieraniu spektaklu.
2/ Płyta " Koncert w 3" właściwie nie istnieje, czasem pojawia sie na Allegro, ja mam jeszcze 50 sztu i nie wznowimy bo nie ma praw na dwie piosenki.
3/ Dziękuje za komplementy nazwane wygłupianiem.
4/ Panu Mackowi Sthurowi należne mu pochwały przekażę.
kłaniam się.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja