Łódź zachwycona Shirley, czeka na PIOSENKI

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Łódź zachwycona Shirley, czeka na PIOSENKI

Postprzez Anna Mar Pn, 18.10.2010 12:55

Szanowna Pani Krystyno!
Droga Shirley!
Bardzo Wam dziękuję za wczorajszy wieczór , a właściwie dziękujemy. Ja byłam zachwycona , ale i mój mąż również. Mamy zupełnie inne upodobania , słuchamy innej muzyki, czytamy inne książki , ale.....w sprawach zasadniczych jesteśmy spójni. Z przyjemnoscią i zachwytem ogladaliśmy Pani spektakl.
Nogi to Pani ma klasy DELUX i nie tylko. W Grecji na leżaku , tam nad morzem wyglądała Pani bosssko :P Jakoś tak smutno mi się zrobiło , gdy po rozwiązaniu swych życiowych problemów musiała Shirlej nas opuścić. Pomyślałam jednak super , Shirley się udało, innym też się uda, tylko muszą coś postanowić , bo ze ŚCIANĄ ile można rozmawiać?
Było fajnie, elegancko, miło, wygodne fotele (mąż mówił , że nie bardzo, ale...). W pierwszym rzędzie miała Pani super towarzystwo, młode, piękne trzy pary. Trzymali się za ręce, eh! Wzruszyłam się.
Szkoda , ze Pani odjechała :cry:
W listopadzie są Pani "Piosenki z Teatru" w T.Wielkim . Byłam na Pani konercie w Ogrodach Poznańskiego w ubiegłym roku. Wrażenie trudne do opisania, emocji moc, całą noc brzmiał mi w głowie Pani kocert. Będziemy w tym roku też.
Zatem do zobaczenia już niedługo u nas w Łodzi
Z serdecznymi pozdrowienia i najlepszymi życzeniami
Anna Przeździecka
PS-Shirley powiedziała- ile ta ŚCIANA widziała i słyszała? Ja zaś pomyslałam- ile te meble kuchenne , ta kuchenka co to bała się Shirlej aby mąż nie pomylił z praklą , ile te meble przeżyły przeprowadzek? Jak Polska długa i szeroka :P :P
Avatar użytkownika
Anna Mar
 
Posty: 235
Dołączył(a): Śr, 18.02.2009 10:42

Re: Łódź zachwycona Shirley, czeka na PIOSENKI

Postprzez Krystyna Janda Wt, 19.10.2010 09:05

Bardzo mi miło. Serdecznie Państwa pozdrawia. Koncert listopadowy organiziator wczoraj odwołał. Szczerze mówiąc jestem tak zmęczona że nie bardzo się zmartwiłam. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja