smutny weekend...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

smutny weekend...

Postprzez Ita N, 17.10.2010 20:52

Droga Pani Krystyno !
Mijający weekend, dla wielu osob odwiedzających Pani strone, jest bardzo smutny…
w jednym z watkow na Forum Ogolnym, syn Barbary Kukulskiej z Warszawy, zamiescil nastepujaca informacje:

Marcin G

Posty: 1
Dołączył(a): So, 16.10.2010 10:32

Dzień Dobry Państwu

Jestem synem Barbary Grabskiej-Kukulskiej, która od 2005 roku udzielała się na tym forum pod nickiem "Baska". Mama niestety zmarła wczoraj nad ranem, w szpitalu, w otoczeniu najbliższej rodziny. Wiem, że bardzo lubiła to forum (jak i samą Panią Krystynę Jandę), z wieloma użytkownikami utrzymywała prywatny kontakt. Gdy będzie znana data pogrzebu pozwolę sobię zamieścić tutaj stosowną informację. Wybrałem ten wątek, gdyż mama pisała w nim bardzo często, a nie znalazłem stosownego miejsca na tego typu komunikat-pożegnanie.

Marcin Grabski



Naleze do osob, które poznaly Basie dzieki Pani Forum i za to chce teraz Pani serdecznie podziękować.
To byla wspaniala, pelna ciepla i zyczliwosci dla ludzi osoba.

Wspominamy Ją w watkach:

viewtopic.php?f=5&t=70138&start=5820
viewtopic.php?f=5&t=85215
viewtopic.php?f=5&t=74713&start=10500

Pozwalam sobie Basie polecic również Pani laskawej pamieci

Z powazaniem
Krystyna de Mezer-Brelinska
Avatar użytkownika
Ita
 
Posty: 1302
Dołączył(a): Pt, 24.02.2006 01:07
Lokalizacja: Poznan

Re: smutny weekend...

Postprzez Krystyna Janda Wt, 19.10.2010 08:58

Bardzo Pani dziękuję. Zbliża sie listopad, jesienią te odejścia stają sie jeszcze boleśniejsze. Ja już mam uczucie że dowiaduję sie i rozmawiam tylko o śmierci. Panią Barbara była tu naprawdę obecna. Żegnamy ja czule. Do zobaczenia gdzieś tam...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja