"Dowód"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Dowód"

Postprzez Julita89 N, 17.10.2010 14:18

Droga Pani Krystyno,

Zrobiłam sobie wczoraj popołudniowy wypad do Polonii (uważam to za jeden z najprzyjemniejszych sposobów w jaki można spędzić popołudnie / wieczór), tym razem zobaczyć Dowód, do którego przymierzałam się już od jakiegoś czasu.
Byłam ciekawa bardzo Pani Marii w tym spektaklu, bo słyszałam dobre opinie od innych osób. Recenzji staram się nie czytać, czy tych pozytywnych, czy też mniej łaskawych, zanim sama czegoś nie zobaczę. Każdy ma inny odbiór. Więc pojechałam i nabrałam własnego zdania :)
Pana Seweryna i Panią Joannę Trzepiecińską widziałam na scenie pierwszy raz.
Pani Trzepiecińska bardzo podobała mi się w duecie z Panią Marią. W moim odbiorze bardzo dobrze oddała charakter Claire.
Pani Maria, tu osobno.
Pani Krystyno, jestem zachwycona Panią Marią w tej roli. Widziałam Ją dotąd najpierw w Lamencie, następnie w Darkroomie. Podobała mi się bardzo w każdej z tych ról, ale w Dowodzie najbardziej. Rewelacyjna rola. Po wyjściu z Teatru właściwe ona zapadła mi najbardziej w pamięć.
Pani Maria jest niezwykle wyrazista i ma tyle z Pani..
(Trudno mi przy tej okazji nie wspomnieć, jak bardzo lubię widzieć Panie razem na ekranie / scenie. Czy nie ma widoków na jakąś ponowną wspólną produkcję?)
Spektakl w całości podobał mi się bardzo, jego tematyka przede wszystkim jest bardzo ważna. Plus świetna scenografia, muzyka, światło, wszystko to razem robiło niesamowite wrażenie w pierwszym rzędzie.
Proszę przekazać dla całej ekipy moje podziękowania i gratulacje.

Pani Krystyno, w Polonii (i w OCH-u) widzowi jest za dobrze, stanowczo ;)
I niech tak zostanie :)
Serdecznie Panią pozdrawiam i bardzo dziękuję,

Julita
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: "Dowód"

Postprzez Krystyna Janda N, 17.10.2010 19:56

Ach jak dobrze przeczytać taki list. Ach jak mio że sa ludzie którzy po obejrzeniu spektaklu mają jeszcze chęc na dzielenie sie z nami uwagami. Ten znak szczególnie miły. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja