OCH balet!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

OCH balet!

Postprzez amc Pn, 04.10.2010 09:59

Pani Krystyno Kochana,

szkoda że Pani tego nie widziała. Jak one się pięknie starały! te małe baletnice.
Sama przyjemność była na nie patrzeć. Takie miały w oczach ukochanie tego co robiły.
Zaangażowanie. Z całych sił.
Były dużo bardziej przekonujące od tych dorosłych "grubych ryb" co siedziały i gadały...

ale jak tak na to popatrzyłam sobie pomyślałam jak dobrze że jednak balet mnie tylko przez rok interesował...i go rzuciłam dla nauk przyrodniczych. Boże... już bym była po 10 latach kariery zawodowej raczej na fali opadającej... a przede mną jeszcze tyle! no martwie się że musze się jeszcze tyle uczyć. Ale jak bym się martwiła z widokiem na koniec pracy ... u.... toby dopiero było martwienie.

tanecznie całuję,
Obrazek

amc

ps. śniła mi się dziś Agnieszka Osiecka w białej bluzce. (znaczy żywa chodząca w białej damskiej koszuli)
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: OCH balet!

Postprzez Krystyna Janda Śr, 06.10.2010 18:28

Tak żałuje że nei mogłam być na tych warsztatach! Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja