najpierw Mariolla a reszta (ważniejsza) zaraz potem

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

najpierw Mariolla a reszta (ważniejsza) zaraz potem

Postprzez malwoj Pt, 01.10.2010 07:51

Mariollo,
tak czytam i czytam te Twoje posty i dochodzę do wniosku, że to Ty zawracasz głowę Pani Krystynie głupotami.
Nie uważasz, że jeśli tyle osób zwraca Ci uwagę na niestosowność Twojego zachowania, to trzeba się na sobą trochę zastanowić?
Mzimu nie odpowiedziałas, pewno nie zrozumiałaś, ale Jej/Jego odpowiedź pięknie opisała Twój obłęd.
Włącz szare komórki, kobieto i nie pisz głupot. Pozdrawiam, mimo wszystko.

Przepraszam Pani Krystyno za ten wstęp, musiałam, ale teraz już tylko do Pani:
przepełnia mnie szczęście, a to z powodu tablicy ledowej, która jeszcze do wczoraj mi sie nie podobała (że to niby nie pasuje do wyglądu teatru, że powinna być inna itp.). Ale dzisiaj rano, kiedy zobaczyłam te koncerty, wyświetlające się na niej, to mało nie zaczęłam skakać z radości. Chociaż nie wiem dlaczego tego nie zrobiłam, trochę radości o poranku: stara baba skacząca pod Teatrem :lol:
Sami moi ulubieńcy :-) I to tak blisko.
A do tego godzinę ta tablica ma fajną, zamiast np. 7.00, 6.00 - to też mi się podoba :lol:
Jedno pytanie: DLACZEGO PANI MAGDA UMER ZDRADZIŁA OCH I MA KONCERT W POLONII???!!! Nie żebym się czepiała, ale w Ochu byłoby lepiej.
Zmartwiły mnie tylko ceny biletów, no i podniesienie ceny wejściówki, ale rozumiem. Trudno, pozaciska się pasa gdzie indziej :-)
Nie wiem, czy to już pisałam, ale kocham Teatr Och :D
Do zobaczenia w Teatrze.
Pozdrawiam serdecznie, jak zwykle, obie Panie i całą ekipę
Małgośka
malwoj
 
Posty: 107
Dołączył(a): Pn, 10.04.2006 11:12

Re: najpierw Mariolla a reszta (ważniejsza) zaraz potem

Postprzez Krystyna Janda Pt, 01.10.2010 21:08

Zapraszam, a pani Umer woli w Polonii wiec co mamy robić , niech śpiewa w Polonii nową płytę. A co do Mariolli to nasza stara mecząca znajoma tylko zmieniła imię. Prosze się nie denerwować.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja